Torrent Oyun Pazarı  


>>> Torrent Oyun Nasıl İndirilir ? <<<

Your Avatar
Go Back   Oyun Pazarı Forum > Torrent Oyun İndir > Strateji Oyunları

Strateji Oyunları full sürüm strateji oyunları indir - pc

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 09-16-2011, 08:57 PM   #1
ScarFace
Tony Montana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 2,743
Konular: 1585
Alınan Beğeni: 10
Şehir: Ankara
Tecrübe Puanı: 12
Rep Puanı: 57
Rep Derecesi: Tony Montana will become famous soon enough

Standart Company of Heroes Opposing Fronts Full indir Download
Company of Heroes Opposing Fronts Full indir Torrent


Oyun Hakkında
Bilgi::
Çıkış Tarihi : Eylül 2007
Oyun Türü : RTS(Gerçek Zamanlı Strateji)

Call of Duty ve Dawn Of War evliliğinden doğan yetenekli bir çocuktu Company of heroes. RTS’ye bakış açımızı değiştiren bir çok farklılıklar kazandırmıştı Relic bu efsanesiyle. Artık daha fazla 2.Dünya Savaşı oyunu görmek istemediğimiz bir anda COH imdadımıza yetişmiş, bizlere bambaşka bir RTS lezzeti sunmuştu. Efsanenin devamı Company of Heroes:Opposing Fronts ile geldi. Relic bu oyunuyla zamanın ötesinde klasik bir oyun yapmayı yine başarmış. Oyuna yeni eklenen dinamik çevre efektleri sistemi,iki yeni campaign seçeneği ve eklenen iki yeni orduyla çok kapsamlı bir ek paketle(aslında koca bir oyunla) karşı karşıyayız.

Öncelikli olarak şunu söylemek istiyorum, Opposing Fronts oynamanız için COH’a ihtiyacınız yok. Zaten oyun kurulduğunda var olan COH kaldırılıyor. Kayıtlı COH oyunlarınıza Opposing Fronts üzerinden devam edebilirsiniz. Single Player modunda, OP’nin getirdiği iki yeni Campaign ve COH’tan gelen eski Campaign’i seçme imkanınız mevcut. Multiplayer modunda ise COH oyuncuları ile OP oyuncuları sorunsuz olarak oyun oynayabilirler. İki oyuna sahip oyuncular Amerikan veya İngiliz ordularını, Wehrmacht yada Panzer Elite ordularına karşı seçebilirken,orjinal COH’a sahip olmayanlar sadece İngiliz veya Panzer Elite ordularını seçebiliyor.

Savaşa yeni yüz katan ittifak ordumuz “British 2nd Army” müttefiki Amerika’ya göre çok daha savunmacı bir ordu yapısına sahip. İngiliz ordusu ağırlıklı olarak savunmaya dayalı görünüyor. Ancak bu savunma düzenlerini çok etkili saldırıya dönüştürmek oyuncuya bırakılmış. İngiliz ordusu yavaş hareket ediyor ve ağır bir donanıma sahip. Bize az kaynakla RTS oynamayı öğreten Relic, bu kez oyuncuyu doğru strateji yapmaya gerçekten zorluyor. İngiliz mühendisleri savunmaya yönelik bir çok platform yapabiliyor. Mobilize AT Gun’lardan çok daha etkili sabit anti-tank mevzileri ya da askerinizin girerek müthiş bir savunma kazandıkları trench(mevzi)’ler yapabilirsiniz. Eğer rakibinizi gerçekten zorlamak isterseniz 25 librelik top yaparak amacınıza ulaşabilirsiniz. Bu yapıların hepsi populasyona etki ettiğinden yine başarılı bir strateji yapmak oyuncuya kalıyor.
Must be hell in there…

İngiliz ordusunun ana karahgahları mobilize(kamyon) şeklinde. Diğer ordulara nazaran sadece üç adet üretim binası mevcut ve standart olarak sadece bir çeşit piyadesi var İngilizlerin. Temelde “komuta etme” üzerine bir orduya sahip olan İngilizlerde komuta eden birimler Captain, Lieutenant and Cromwell Command Tank. Rütbe kazanarak yapabildiklerimiz COH’tan hatırlayacağımız gibi aynen korunmuş ve Royal Artillery, Royal Commandos, Royal Engineers sınıfları olarak sıralanmış. Royal Artillery bombardıman temelli bir seçenek. Creeping barrage, counter-battery fire, overwatch ile haritanın tamamına ağır bombardıman yaparak havada uçuşan asker cesetlerini izleyebilirsiniz. Varolan topçu birliklerinizin atış alanını “supercharge” seçeneği ile haritanın istediğiniz noktasına atış yapacak hale getirebilir ve bu sayede yavaş olan ordunuza hareket kabiliyeti sağyabilirsiniz. Royal Commandos ise emrinize “Komando” birlikleri vermekte. Bu birlikler bir planör ile savaşalanına iniyor ve planör savaşalanında oldukça birimler üretebilirsiniz. Bu yetenekli komandoların asker olarak cephede savaşmak dışında yapabilecekleri ise şunlar: düşman birliklerinin hareketlerini izlemek,düşmanın mesajlarını dinlemek,işaret fişeği atmak.Royal Engineers sınıfı ile savaş meydanına MkIV , AVRE and Crocodile olmak üzere üç çeşit “Churchill Tank” çağırabilirsiniz.İngiliz ordusu her ne kadar yavaş olsada, ağır vuruş gücüne sahip topları ve etkili tank kuvvetiyle “Skirmish” modunun vazgeçilmezi olmaya aday.
Give us some gas tiny!

Oyuna yeni dahil edilen diğer ordu, mihver devlet kuvveti “The Panzer Elite”, İngiliz ordusunun aksine hızlı bir ordu. Hız ve araç seçenekleri ön plana çıkıyor. Birçok araç seçeneğine sahip olmakla birlikte piyadeleride gözardı edilecek gibi değil. Piyadeler araç ve binaları tamir edebiliyor,silahları geliştirilebiliyor ve dahası bir kaç araç ile birlikte kombine edilerek kullanılabiliyor. Ne yazık ki sabit savunma binaları yapmanız mümkün değil. Bunun yerine hareketli “mortar” lar ile yada ağır silahlı piyadelerinizi “kamyonet” lerinize yerleştirip hareketli bir savunma teşkil edebilirsiniz. Bu ordu savunmadan çok saldırıyı ön planda tutan oyuncular için ilk seçenek. Hızlı ve hareketli yapısıyla ani baskınlar yapmak düşmanınıza toparlanma şansı vermeyecektir. “Panzer Elite”lerin bir diğer özelliği ise kurtarma aracına sahip olmaları. Tamamen imha edilmemiş bir Axis aracı yada tankını kurtarabilmeniz zaten araç üzerine kurulan bu orduya ekstra bir avantaj sağlıyor.Rütbe terfisiyle kazandığımız kuvvetler ise Scorched Earth, Tank Hunters ve Luftwaffe olmak üzere üç seçenektan oluşuyor. Scorched Earth özelliği oyuna tamamen farklı bir özellik katıyor. Kontrol ve kaynak noktalarını koruma temelli bu özellik ile bu noktalar ve binalara bubi tuzakları kurarak düşmana kötü bir süpriz hazırlamak düşmanızın her noktaya rastgele saldırmasını engelliyor. Bu seçenek ile ayrıca savaşalanına atış alanı ve kuvveti güçlü mobilize topçu çağırmanız mümkün. Luftwaffe seçeneği ise iki farklı piyade çeşit sunuyor. Bunu yanında iki farklı savunma binası yapmanıza olanak veriyor. Bu savunmalar Flakvierling ve FlaK 88.Ayrıca “Butterfly Bombs” ile düşman piyadelerine karşı havadan mayınlar indirebilirsiniz. Tank Hunters seçeneği ise oyuncuya, Jagdpanther ve Hetzer isimli iki adet tank kullanma imkanı sunuyor. Bu tankların özellikleri geliştirilebiliyor ve düşman tanklarını yok etmek için çok iyi bir seçenek. Tank Hunters seçimiyle ayrıca Panzergrenadier piyadeleriniz “Tellermines” isimli mayınları döşeyebilir hale geliyorlar.

Gelelim Campaign moduna. Oyunda iki farklı campaign bulunuyor. Almanların cephesinden oyuna bakan “Operation Market Garden” ve İngilizleri konu alan,daha çok şehir savaşı içerikli “Liberation of Caen”.Her iki campaign de ayrı madalyaları var ve verilen görevler tamamlandığında veriliyor. İlk campaign olan Operation Market Garden toplam 8 bölümden oluşuyor.Campaign, iki alman kardeşin müttefiklerin ağır hava saldırısına karşı verdikleri mücadeleyi konu alıyor.Takip eden diğer campaign, Fransız şehri Caen de geçiyor ve İngiliz ordusunun uzun ve kanlı Caen kuşatmasını yönetmemize olanak sağlıyor. Yine COH’ta olduğu gibi konu ve konunun sunuluş biçimi oyuna daha fazla sarılmanıza sebep olurken aynı zamanda yapay zekanın sizi “ordu bas oyun kazan” mantığından uzaklaştırıp strateji yapmaya zorladığını farkediyorsunuz.
Oyun COH ses altyapısı üzerine kurulu olsa da yeni getiren dinamik çevre efektleri sistemi ile oyuna yeni bir hava gelmiş. Sesler bildiğimiz COH ile aynı, yani emrinizi alan piyade sesleri,telsiz konuşmaları,iki campaign modundada farklı soundtrack’ler ve tank paletlerinin sesleri yine sizi oyuna çeken bir etki. İşte COH’un seslerine ek olarak bizi savaş meydanlarına çekecek yeni bir özellik ise hava koşulları olmuş. Artık düşmanımızı yağmurlu bir gece vakti çamura gömmek mümkün. Savaşın en kızıştığı zamanda çakan bir şimşeğin yansıması çok başarılı bir şekilde yansıtılmış. Öyle ki tanklarınızın üzerine yansıyan beyaz ışık, sizi havanın yağmurlu olduğuna inandıracak kadar etkili yapılmış. Campaign görevlerinde değişik hava koşulları ile karşılaşıyorsunuz. Kimi zaman yıkılmış Caen şehrinin sokaklarında, kimi zamanda yağmurlu bir gecede nehir kenarına kurulu ufak kasabalarda 2.Dünya Savaşını yaşıyorsunuz. Skirmish modunda ise her haritanın farklı seçenekleri mevcut. Ancak her haritanın belli seçenekleri var ve istediğiniz haritada istediğiniz hava koşulunu yada vakit seçimini yapamıyorsunuz. Hava koşullarının oyun üzerine etkisine gelince, seçilen hava koşulları örneğin yağmurlu bir hava taktiksel açıdan oyuna etki etmiyor. Tabii sizin oyuna motive olmanızı saymazsak. Bu görsel efektlerden bahsetmişken hatırlayacağınız gibi oyun üretici ve dağıtımcısı Relic-THQ ikilisi COH için DirectX 10 desteği sunmuştu bizlere. Directx 10 desteği şüphesiz ki Opposing Fronts’ta da mevcut. Türkiye’de ne kadar oyuncu bu nimetten faydalanır orası meçhul fakat oyunun bir artısıda bu oluyor.

Bize sunduğu iki yeni tam campaign oyunu,oynanışa getirdiği yenilikler,tamamen detaylı hazırlanan iki yeni ordu, COH ile uyumlu yapısı,yeni birimler ve ek paketten öteye tek başına alınabilecek olması Relic’in iyi bir iş başardığını ortaya koyuyor. 2.Dünya Savaşı konulu RTS’lere farklı bakmamazı sağlayan bize taktik strateji oyunlarının başarılı örneğini gösteren Relic , COH’un temeli üzerine kurulu bu yeni oyunuyla bizleri yine savaş meydanlarına çekiyor. Multiplayer desteği oyunun oynanabilirliğini artırırken bilgisayar başında sabahlamamıza neden olacak gibi görünüyor. Şimdi bizlere düşen, az “tık” ile çok iş başarmak ve düşman askerlerini çamurlu topraklara gömen bir komutan edasıyla arkamıza yaslanıp yeni oyunumuzun keyfini çıkarmak.Nfo
Nfo:
Sistem Gereksinimleri
Sis. Bilgisi:

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista
İşlemci: 2.0 GHz Intel Pentium IV or AMD XP, equivalent
RAM: 512 MB
HDD: 9 GB
DVD-ROM Drive
Ekran Kartı: 64 MB DirectX 9.0c , Pixel Shader 1.1


Serial
Serial No:

1337-BAAD-F00D-1337-F9CF
CAFE-BABE-ABAD-BABE-132C


Crack Dosyası


Görüntüler
Oyun Resimleri:

Sürüm Adı : Company of Heroes Opposing Fronts-FLT
Rar Şifresi : www.oyun-pazari.net

Crack : Mevcut

Dil : İngilizce

Dosya Türü : Sanal Sürücü (.iso)

Açabilmeniz için önerdiğimiz program : Alcohol %120 veya Daemon Tools
(Daemon Tools Lite programını indirmek ve resimli kurulumuna bakmak için TIKLAYIN!!!)
Part Sayısı: Tek Link
Boyut:
6.5 GB

Eklenmiş Dosya
Dosya tipi: rar Company of Heroes Opposing Fronts - Torrent indir.rar (40,3 KB (Kilobyte), 595x kez indirilmiştir)

Konu Tony Montana tarafından (04-21-2012 Saat 02:56 AM ) değiştirilmiştir..
Tony Montana isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-16-2011, 09:54 PM   #2
mMmMm« - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 486
Konular: 10
Alınan Beğeni: 1
Şehir: İstanbul
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: mMmMm« is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Company of Heroes Opposing Fronts - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2007 - Oyun download - Fulloyun ind

Eline sağlık güzel bir oyun
__________________
MmMmMmMmMmMmMmMmMmMmMmMmMmM
mMmMm« isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-17-2011, 10:33 AM   #3
traineryum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 216
Konular: 6
Alınan Beğeni: 0
Şehir: İstanbul
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: traineryum is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Company of Heroes Opposing Fronts - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2007 - Oyun download - Fulloyun ind

Eski bir oyun olmasına rağmen güzel bir yapım.
traineryum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2011, 11:42 AM   #4
emrullah60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 367
Konular: 47
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: emrullah60 is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Company of Heroes Opposing Fronts - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2007 - Oyun download - Fulloyun ind

güzel bi oyun
emrullah60 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2011, 04:33 PM   #5
kafa1500s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 11
Konular: 1
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: kafa1500s is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Company of Heroes Opposing Fronts - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2007 - Oyun download - Fulloyun ind

dünyanın en iyi oyunu
kafa1500s isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-05-2011, 09:01 PM   #6
CyTz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 100
Konular: 0
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: CyTz is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Company of Heroes Opposing Fronts - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2007 - Oyun download - Fulloyun ind

Eski Ve Gerçekçi Bir Oyun Herkese Öneririm..
__________________
Hayatta En Hakiki Müşrik İlimdir... Mustafa Kemal ATATÜRK

Konu Hakkında Yorum'larda Lütfen Adminlere Hakaret Ve Taciz İçerici Sözler Kullanmayınız.

Dünyanın En Güvenli Oyun Sitesi

www.oyun-pazari.net


CyTz...
CyTz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-17-2012, 07:09 PM   #7
HawkEye95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 6
Konular: 0
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: HawkEye95 is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Company of Heroes Opposing Fronts - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2007 - Oyun download - Fulloyun ind

admin 1. link çalışmıyor file not found diyor yenileyebilirsen çok minnettar kalırım
HawkEye95 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-24-2012, 08:41 PM   #8
gancev50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 14
Konular: 0
Alınan Beğeni: 0
Şehir: İstanbul
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: gancev50 is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Company of Heroes Opposing Fronts - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2007 - Oyun download - Fulloyun ind

arkadaşlar

oyunun linklerini inrmekteyım lakin bayağı uzun surmrkte . bunun sebebi nedir .
30günlük letitbit üyeligi aldım buna ragmen çok yavaş

lütfen yardım.
gancev50 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-24-2012, 09:03 PM   #9
ScarFace
Tony Montana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 2,743
Konular: 1585
Alınan Beğeni: 10
Şehir: Ankara
Tecrübe Puanı: 12
Rep Puanı: 57
Rep Derecesi: Tony Montana will become famous soon enough

Standart Cevap: Company of Heroes Opposing Fronts - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2007 - Oyun download - Fulloyun ind

Buradan internet hızını bak dostum eğer indirme hızınla aynı ise letitbit'te sorun yoktur.
http://www.speedtest.net/
Tony Montana isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-25-2012, 04:21 PM   #10
gancev50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 14
Konular: 0
Alınan Beğeni: 0
Şehir: İstanbul
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: gancev50 is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Company of Heroes Opposing Fronts - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2007 - Oyun download - Fulloyun ind

oyunun ilk partı hata verdi yüuklemenın sonunda dosya yüklenemıyor diye uyarı verdi nedendir ? bilginiz
gancev50 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Etiketler
2007, company, company of heroes opposing fronts download, company of heroes opposing fronts full, company of heroes opposing fronts full download, company of heroes opposing fronts full indir, company of heroes opposing fronts fulloyun, company of heroes opposing fronts indir, company of heroes opposing fronts oyun indir, download, fronts, full, fulloyun, heroes, indir, opposing, oyun


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama
StilWEZ Format +3. Şuan Saat: 05:14 PM.


Bağlantılar Yasal Uyarı

Site Menüsü: Aksiyon Oyunları | Macera Oyunları | RPG/RYO Oyunları | Yarış Oyunları | Spor Oyunları | Dövüş Oyunları | Simulasyon Oyunları | Strateji Oyunları | Oyun Crackleri | Oyun Update ve Patchleri | Resimli Oyun Kurulumları | Program İndir | Oyun İndir | Full Oyun İndir |

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemizde yayımlanan oyunların tamamı tanıtım amaçlıdır. Beğendiğiniz oyunları orjinal satın alarak destek vermeniz gerekmektedir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, mail adresinden bize ulaşabilirler.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
Oyun Pazarı ©2007 - 20142 Bazı Hakları Saklıdır.