Torrent Oyun Pazarı  


>>> Torrent Oyun Nasıl İndirilir ? <<<

Your Avatar
Go Back   Oyun Pazarı Forum > Torrent Oyun İndir > Simulasyon Oyunları

Simulasyon Oyunları full sürüm simulasyon oyunları indir - pc

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 04-10-2011, 07:03 AM   #1
O-P Admin
Captain Jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 4,222
Konular: 2694
Alınan Beğeni: 141
Şehir: İstanbul
Tecrübe Puanı: 12
Rep Puanı: 85
Rep Derecesi: Captain Jack will become famous soon enough

Standart The Sims 3 Full indir DownloadThe Sims 3 Full indir Download

Oyun Hakkında
Bilgi::

Çıkış Tarihi: 05/2009
Oyun Türü: Sims

Kim biraz daha Sims'e hayır diyebilir ki?.. Herkesin sesini duyar gibiyim. Ek paketleri ile yıldırsa da Sims gerçekten de ilk ortaya çıktığında, her ne kadar çok standart ve zevksiz bir konseptin etrafında dönüp durmuş olsa da epey ilgi çekmişti. Bu zevksizlik dediğim şey ise aslında çok komik bir kavramdı; çünkü bu zevksizlik aslında bizim, yani bir insanın yaşantısıydı. Bir karakteri tutup kulağından her gün yedirip içirmek, sonra uyutmak, uyandırıp işine götürmek, dahası bir de kariyer yaptırmak; çoluk çocuğa karıştırmak ve sonra da ölümüne şahitlik etmek. Bu aynı zamanda benim de hayatım, hepimizin hayatı hatta. Şahsen bir insanı yaşatmaya çalışmanın pek de bir cazibesinin olmadığına karar vermiştim kendimce (çoğu oyuncunun da farklı bir düşüncesi yok tabi), Sims 2'ye de ancak üçüncü jenerasyona varabilecek bir aile olarak tahammül etmiştim, o kadar. Sims bana göre değil; ama yeni oyun hakikaten de çok güzel ve orjinal fikirlerle geliyor.

Comen Snala

Yaşam simülasyonu oyunumuz Sims'in üçüncü versiyonunun serinin ikinci oyununa çok fazla şeyler katarak geleceğini söylemek mümkün. Öncelikle içerik adına çok daha geniş bir çekirdek oyunla karşı karşıyayız; her ne kadar geleceğinden adımız gibi emin olduğumuz yeni ek paketlerle çok daha farklı imkanlar yaratılacak olsa da görülen o ki ana oyundaki içerik olabildiğince fazla tutulmaya gayret gösterilmiş. Öncelikle oyundaki yaşam alanından bahsedelim. Serinin üçüncü oyunda yalnıca tek bir mahalle olacak; adı da Sunset Valley. Sims 2'de bile farklı coğrafik özellikleri ve insanları, mekanları bulunan 3 farklı mahalleyi görmüştük. Üçüncü oyunda bu konuda bir artırım düşünülmüyor; fakat bu, gidilip görülebilecek yerlerin de aynı oranda azalacağı anlamına gelmiyor. Yaşam alanını tek bir mahalleyle sınırlayan yapımcılar, burayı alabildiğine doldurmuş. Çok geniş ve yapılabilecek çok şeyin olduğu bir yer burası. Oyunun bu sene içindeki E3 fuarında gösterilen ilk oyun içi görüntülerinin de bulunduğu videosunda da bize yansıtılmak istenen bir yerde de bu. Buna göre aslında biz kelimenin tam anlamıyla evin içinde yemek yiyip, hayatını idame ettirmeye çalışan ufacık bir yaratıktık. Sims 3 ile evimizin kapısı açılıyor ve dışarı çıktığımızda etrafımızda aslında başka insanların bulunduğunu ve iyi zaman geçirdiklerini fark ediyoruz.

Bunun sanatsal aktarımından ziyade gerçekte aslında karşımızda ne bulacağız? Bir defa Sims 2'de ek paketler satın alarak sahip olduğumuz pek çok özelliği doğrudan elde etmiş olacağız ve çok farklı sosyalleşme alanları, farklı insan tipleri gözlerimizin önünde olacak. Kısacası şehrin gerçekten de yaşayan bir yer olduğunu görmüş olacağız.

En büyük artılardan birisi artık şehirde herhangi bir yere gittiğinizde ara yükleme ekranlarının ortadan kalkacak olması. Bunun oyunun akıcılığını oldukça artıracağını söylemek hiç de zor değil; çünkü arabanıza atlayıp bir kafeye gitmek istediğinizde önünüzde herhangi bir ekstra zaman kaybettirecek durum Sims 3'de olmayacak. Bu mekanlar, kafeler, restoranlar, vücut geliştirme merkezleri veya parklar şehrin haritasında görebileceğiniz birer bina olarak istediğiniz şekilde etkileşime geçebilmeniz için bulunuyor olacak. Yani bu evinizden çıkıp herhangi bir yere, örneğin bir gece klübüne, gidip kapısından içeri girip herşeyle etkileşime geçmeniz anlamına geliyor. Bu hakikaten de oynanış ve akıcılık adına oyunun çok şey kazanmasını sağlayacaktır. Keza komşularınız da belli bir artış gösterecek ve çok daha farklı insanlar tanıyabileceksiniz.

Sims 3'ün komşularınız adına getireceği bir diğer yenilik de istediğiniz tarzda insanların bir yerde toplanabilmesini sağlayacak olması. Ortak zevkleri olan bu insanlarla çok daha farklı etkileşimler de gösterebileceksiniz ve daha da önemlisi, Sunset Valley yaşayan bir ortam olduğu için, bir jenerasyon sonraki Sunset Valley asla bir diğeriyle aynı olmayacak. Yani düşünün: bir siminiz doğumundan sonra büyüor, okula gidiyor, çalışmaya başlıyor, evleniyor, çocukları oluyor, yaşlanıyor ve sonunda da ölüyor. Bunun sadece kendiniz için olduğunu sanmayın; çünkü Sunset Valley'deki bütün simler de sizin gibi. Onlar da günün belli saatlerinde işe gidip gelecekler, balkona çıktığınızda komşunuzu görebileceksiniz, onlar da eğlenecek ve nihayet, onların da kendi idealleri, hayat görüşleri, evlilikleri olabilecek. Bu, aynı yerde yaşayan (gerçek manada "yaşayan") belki de yüzlerce sim anlamına geliyor. Sadece birini sizin kontrol ettiğinizi, diğerlerinin ise bilgisayar tarafından oynatılan ama yaşayan, tıpkı sizin gibi biri olduğunu düşünün.

Soodl soodl

Sims 3'ün karakter yaratma ekranı ve simlerin gelişimleri de önceki Sims oyunlarından haliyle çok daha detaylı. Karakterinizi yaratırken artık sadece birtakım özelliklerini puanlandırıp, sonucunda da burcunun doğrultusunda bir yaşam planına ve hayat görüşüne sahip olmayacaksınız. Yaratacağınız karakter oyundaki 70'den fazla kişilikten birine sahip olacak ve bu karakterin tanıdığı herhangi birini de tek bir kelime ile tanımlamasına yardımcı olacak. Fakat isterseniz bunu da kendiniz oluşturmanız mümkün. Yani utangaç, spora meraklı, kötümser, paraya düşkün ve idealist bir sim yaratabilirsiniz. Evet biraz uçuk oldu, farkındayım; ama işte bu yaratma olayı tamamen sizin elinizde. Yapımcıların Trait System olarak isimlendirdikleri bu durum size kendinizi tam olarak oluşturmanızı sağlayacaktır. Bu özellikleriniz dahilinde çevrenizdeki insanlarla olan ilişkileriniz de şekillenip farklılaşacak.

Ayrıca ek olarak yarattığınız karakterlerin bir de yaşam boyu istekleri doğrultusunda ana idealleri olacak. Bunun oyun içine aktarılması ise çok hoş olacak gibi görünüyor. Yapımcıların verdiği basit bir örnek çocukluğunda teleskopla uzayı gözlemleyen bir simin ilerde astronot olmak isteyebileceğiyle alakalı. Böylece oyunda bir amacınızın da bulunması istenmiş gibi görünüyor. Simler aynı zamanda birden fazla yaşam idealine de sahip olabilecekler. Yalnız bunun zorluğu üzerinde de durulmuyor değil; çünkü her simin isteyebileceği kendine özgü bu idealleri onun çok da sıkı çalışmasını gerektirecek düzeyde. Geniş bir aileye sahip olmak, bir rock yıldızı olmak ya da zengin olmak şeklinde bu listeyi uzatmak mümkün.


"Simlerin yüzlerini çok daha detaylı görüp söylemek istediklerini mimikleriyle de gayet güzelce anlayabileceğiz."
Grafiksel olarak da oyunun kendini aşacağından hiç şüphe duymaya gerek yok. Ekran görüntüleri ve videodan da bu oldukça rahat fark ediliyor. Grafiklerin gelişiyor olmasının bir büyük katkısı da bulunmuyor değil. Zira böylece simlerin yüzlerini çok daha detaylı görüp söylemek istediklerini mimikleriyle de gayet güzelce anlayabileceğiz. Yalnız yine grafikler sayesinde sanki simler biraz daha gerçekçiliğe yaklaşacaklar; yani çok abartı olmamakla birlikte yüzlerindeki o hafif çizgi filmsi ifade gidecek, yerine daha insansı bir görüntü gelecek. Bunun bu yönde gitmesinin oyunu biraz daha sıkıcılaştıracağını kısmen de olsa düşünmüyor değilim. Nitekim zaten bir hayatı yaşamaya çalışan oyuncuların Sims'in görsel gerçekçiliğinden bunalabilecekleri ihtimali de illa ki akla gelecektir. Ama zannetmiyorum ki bu, oyunun renkli atmosferinin sekteye uğratacaktır.

Sims 3 büyük umutlarla gelen, muhtemelen hepimizin deneyeceği ve bir süre sonra bıkacağı, bırakacağı, ek paketleri de geldikçe mantıksızlığından yakınacağı bir oyun olacak. Ama EA, çok büyük ihtimalle Sims 3'ün suyunun suyunu çıkarınca Sims 4'ün yapımına farklı ve güzel vaatlerle çoktan başlamış olacaktır. Yeni fikirleri ile çok daha kompleks bir Sims bulacağımız ise bu kez kesin; çünkü Sims'den Sims 2'ye olan grafiksel ağırlıklı atlayıştan çok daha fazlası olacak Sims 3.


Kurulum Bilgisi

1- Konunun sonundaki indirme seçeneklerinden birini kullanarak oyunu indirin
2- Dosyaları rardan çıkarın
3- Rardan çıkardığınız The.Sims.3-Razor1911.iso dosyasını Daemon Tools programı ile çalıştırın ve oyunu kurun. Serial isterse bu kodu girin UGN6-V5VF-VMBZ-QVM7-9RLD
4- CRACK Klasöründeki dosyaları oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın
5- Oyuna girin
6- Oyunla ilgili sorun çıkarsa windows güvenlik duvarı ve antivirus programınızı devre dışı bırakın


Nfo
Nfo:
Sistem Gereksinimleri
Sis. Bilgisi:

OS: Windows XP SP 2 / Windows Vista

Processor: Pentium 4 @ 2 GHz / Athlon XP 2000+

RAM: 1 GB (1.5 GB Ğ·Ğ° Vista)

Video Memory: 128 MB (GeForce FX 5900 / Radeon 9500)

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 9.0c

HDD: 7 GB


Serial Numarası
Cd Key:

UGN6-V5VF-VMBZ-QVM7-9RLD


Resimli Kurulumu


Görüntüler
Oyun Resimleri:

VideoThe Sims 3 Full indir

Sürüm Adı : The Sims 3-RAZOR1911
Crack : Mevcut

Dil : İngilizce

Dosya Türü : Sanal Sürücü (.iso)

Açabilmeniz için önerdiğimiz program : Alcohol %120 veya Daemon Tools
(Daemon Tools Lite programını indirmek ve resimli kurulumuna bakmak için TIKLAYIN!!!)
Part Sayısı: Tek link
Boyut:
5 GBTurbobit Linkleri
Linkleri Açmak/Kapatmak İçin Tıklayın:
Eklenmiş Dosya
Dosya tipi: rar The Sims 3 - Torrent indir.rar (29,3 KB (Kilobyte), 5949x kez indirilmiştir)

Konu Tony Montana tarafından (11-26-2011 Saat 07:20 PM ) değiştirilmiştir..
Captain Jack isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-10-2011, 01:19 PM   #2
şeytanlar33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 261
Konular: 7
Alınan Beğeni: 0
Şehir: İçel (Mersin)
Tecrübe Puanı: 10
Rep Puanı: 3
Rep Derecesi: şeytanlar33 is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: The Sims 3 - Full indir - Full download - Pc - 2009 - Oyun indir - Oyun download - Fulloyun indir

eywallah adminim...
şeytanlar33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-17-2011, 05:58 PM   #3
#TheSopranos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 42
Konular: 3
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: #TheSopranos is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: The Sims 3 - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2009 - Oyun download - Fulloyun indir

TeşekkürLer
#TheSopranos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-31-2011, 10:31 PM   #4
mallory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 2
Konular: 0
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: mallory is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: The Sims 3 - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2009 - Oyun download - Fulloyun indir

rar şifresi yanlış. defalarca denedim çıkarmıyor dosyaları. biri ilgilenirse sevinicem.
mallory isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-31-2011, 10:36 PM   #5
O-P Admin
Captain Jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 4,222
Konular: 2694
Alınan Beğeni: 141
Şehir: İstanbul
Tecrübe Puanı: 12
Rep Puanı: 85
Rep Derecesi: Captain Jack will become famous soon enough

Standart Cevap: The Sims 3 - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2009 - Oyun download - Fulloyun indir

senden önce defalarca indirilmiş rar şifresinde sorun yok hatalı bir partın vardır şifre hatası verdiyordur. patların boyutlarını kontrol et. çıkarırken hangi partta şifre hatası veriyorsa onu düzgünce indir.
Captain Jack isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-31-2011, 10:42 PM   #6
mallory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 2
Konular: 0
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: mallory is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: The Sims 3 - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2009 - Oyun download - Fulloyun indir

Alıntı:
HyakaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
senden önce defalarca indirilmiş rar şifresinde sorun yok hatalı bir partın vardır şifre hatası verdiyordur. patların boyutlarını kontrol et. çıkarırken hangi partta şifre hatası veriyorsa onu düzgünce indir.
ha anladım ilk part hata veriyor yani öyle mi? daha ilk partı çıkarmadan wrong password hatası veriyor. şaka heralde.
mallory isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-31-2011, 11:31 PM   #7
enterasanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 687
Konular: 247
Alınan Beğeni: 0
Şehir: Adıyaman
Tecrübe Puanı: 10
Rep Puanı: 22
Rep Derecesi: enterasanbiri is on a distinguished road

Standart Cevap: The Sims 3 - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2009 - Oyun download - Fulloyun indir

Alıntı:
mallory Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ha anladım ilk part hata veriyor yani öyle mi? daha ilk partı çıkarmadan wrong password hatası veriyor. şaka heralde.
yine de tekrardan bi konrol et sen..bi yanlışlık var ortada..
__________________
enterasanbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-17-2011, 04:17 PM   #8
komix13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 2
Konular: 0
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: komix13 is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: The Sims 3 - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2009 - Oyun download - Fulloyun indir

saolasan
komix13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2011, 08:31 PM   #9
cansu13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 1
Konular: 0
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: cansu13 is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: The Sims 3 - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2009 - Oyun download - Fulloyun indir

Alıntı:
mallory Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
rar şifresi yanlış. defalarca denedim çıkarmıyor dosyaları. biri ilgilenirse sevinicem.
aynı sorunu bende yaşıyorum ilk partiyi 3 defa indirdim dosya dolu ama rardan çıkarılamyo . lütfen acil yardım :(
cansu13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2011, 08:32 PM   #10
O-P Admin
Captain Jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 4,222
Konular: 2694
Alınan Beğeni: 141
Şehir: İstanbul
Tecrübe Puanı: 12
Rep Puanı: 85
Rep Derecesi: Captain Jack will become famous soon enough

Standart Cevap: The Sims 3 - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2009 - Oyun download - Fulloyun indir

hatanın resmini buraya koyarmısın
Captain Jack isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Etiketler
the sims 3 full indir, the sims 3 fulloyun, the sims 3 indir, the sims 3 oyun indir, the sims 3 teklink indir, the sims 3 torrent indir


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama
StilWEZ Format +3. Şuan Saat: 10:48 PM.


Bağlantılar Yasal Uyarı

Site Menüsü: Aksiyon Oyunları | Macera Oyunları | RPG/RYO Oyunları | Yarış Oyunları | Spor Oyunları | Dövüş Oyunları | Simulasyon Oyunları | Strateji Oyunları | Oyun Crackleri | Oyun Update ve Patchleri | Resimli Oyun Kurulumları | Program İndir | Oyun İndir | Full Oyun İndir |

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemizde yayımlanan oyunların tamamı tanıtım amaçlıdır. Beğendiğiniz oyunları orjinal satın alarak destek vermeniz gerekmektedir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, mail adresinden bize ulaşabilirler.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
Oyun Pazarı ©2007 - 20142 Bazı Hakları Saklıdır.