Torrent Oyun Pazarı  


>>> Torrent Oyun Nasıl İndirilir ? <<<

Your Avatar
Go Back   Oyun Pazarı Forum > Kurallar, Duyurular, Sohbet ve Resimli Kurulumlar > Oyunlarda Yaşanan Sorunlar ve Çözümleri

Oyunlarda Yaşanan Sorunlar ve Çözümleri bir sorunlamı karşılaştınız yardım isteyin

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 12-02-2012, 04:13 PM   #1
Just4Love_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 7
Konular: 2
Alınan Beğeni: 0
Şehir: Adana
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: Just4Love_ is an unknown quantity at this point

Standart Neighbours From Hell - Tam Çözüm

Sezon 1, Bölüm 1:
Süre: 05:00
Şaka: 4/4
Gereken Çözüm Oranı: %50
Hemen önünüzdeki dolabı açın, içinden çıkan eşyaları alın. Tuvalete girin ve ecza dolabından eşyaları alın. Geri dönüp bekleyin. Adamımız mutfağa girip dürbünle bakınacak. İşi bittikten sonra mutfağa girin. Buzdolabından yumurtayı alıp fırınla kullanın, yapıştırıcınızla da dürbünü halledin. Tekrar aşağıya inin. Adamımız mutfağa girince salona çıkıp televizyonun antenini bozun ve koltuğa balonu yerleştirin. Alt kata inip dolaba girin ve bölümün bitmesini bekleyin.

Sezon 1, Bölüm 2:
Süre: 05:00
Şaka: 6/6
Gereken Çözüm Oranı: %55
Tekrar dolaba yönelip eşyamızı alıyoruz. Tuvalete gidip ecza dolabından eşyaları ve tuvalet kağıdını alın. Buradan çıkıp zamanlamayı tutturun ve mutfağa girin. Dolaptan yumurtayı alın ve fırınla kullanın. Çalkalama makinesini biralarla kullanın ve alt kata inip hemen tuvalete girin. Tuvalet kağıdını kullanıp klozeti tıkayın ve koşup dolaba saklanın. Adam alt kata inip tuvalete girince hemen salona çıkın ve testere ile koltuğu halledin. Zamanınız kalırsa TV antenini de bozun. Mutfağa geçip bekleyin. Bölüm bitecek.
Sezon 1, Bölüm 3:
Süre: 05:00
Şaka: 6/6
Gereken Çözüm Oranı: %60
Eve girip tekrar dolabımızı açıp eşyaları alıyoruz.
Tuvalete girip tuvalet kağıdını alıp klozeti tıkıyoruz ve sabunu alıp tuvalet girişine (iç tarafa) koyuyoruz. Alt kata, girişe inip resmi boyayın, ardından dolaba girin bekleyin. Adamımız mektuplara bakıp yukarı çıktıktan sonra posta kutusuna fare kapanını kurun ve hemen yukarı çıkın. Oturma odasına geçip beklediğimizde, adamımız alt kata mektuplara bakmaya inecek. Dinamiti fırının üzerindeki kutuya koyun ve gidip dolaptan yumurtayı alın. Yumurtayı da fırınla kullanıp oturma odasına girin. Bütün şakalar tamamlanacak ve bölüm bitecek.

Sezon 1, Bölüm 4:
Süre: 06:00
Şaka: 7/7
Gereken Çözüm Oranı: %65
İçeri girdikten sonra dolaba yönelip eşyaları alıyoruz. Hemen tuvalete girip tuvalet kağıdını alıp klozetle kullanıyoruz. Yapıştırıcı ile sağdaki şişeyi kullanın ve sabunu alıp kapı önüne koyun ve salona kaçın. Mutfağa geçip dolaptan yumurtayı alın ve fırınla kullanın. Tekrar oturma odasına dönün. Adam mutfağa çıkınca tuvalete girip tıraş köpüğünü alın ve salona geçin. Adam mutfaktan çıkınca gidip pasta kreması ile tıraş köpüğünü değiştirin. Oturma odasına dönün, adam mutfağa dönünce hemen aşağıya inip annesinin resmini boyayın. Tekrar tuvalete geçin ve saç çıkarma tüpü ile tıraş losyonunu kullanın. Bölümü bitirebilmek için bir yerde saklanın.


Sezon 1, Bölüm 5:
Süre: 06:00
Şaka: 8/8
Gereken Çözüm Oranı: %70
Dolabı açıp eşyaları alın. Dolabın yanından da bowling topunu alın ve tuvalete geçin. Tuvalet kağıdını alıp klozet ile kullanın. Sabunu alıp kapı önüne koyun. Adamımız mutfağa topa vurmaya geçtiğinde yukarı çıkıp duvardan cep telefonunu alın. Kalem ile piyanonun nota tablosunu rezil edin. Mutfağa geçin ve dolaptan yumurtayı ve peyniri alın. Yumurtayı fırınla kullanın, aşağıya inip annesinin resmini boyayın ve çiçekle de peyniri kullanın. Mutfağa çıkıp telefonu kullanın. Camdan içeri düşen top ile bowling topunu değiştirin ve saklanacak bir yer bulun. Bir süre sonra bölüm bitecek.

Sezon 1, Bölüm 6:
Süre: 06:00
Şaka: 9/9
Gereken Çözüm Oranı: %75
İlk evremizin son oyunu. Bayağı da zor. Hep oyun sonunda elimde tek aletle kalıp kudurduğum için özellikle eğlenceli de diyebilirim.
Dolabı açıp eşyaları alın. Tuvalete geçip tuvalet kağıdını alın ve klozeti tıkayın. Sabunu alıp yere koyun ve ayakkabı boyasıyla havluyu pisletip kaçın. Adam gittikten sonra tuvalete geri girip ecza dolabından eşyaları alın. Üst kata çıkın ve kitapta yapıştırıcıyı, tabakta da banyo köpüğünü (misket gibi olan şeyler) kullanıp alt kata geçin ve dolaba saklanın. Adam tuvalete dalınca hemen mutfağa çıkın. Önce çöpten şişeyi alın, ardından dolaptan yumurtayı alıp fırına koyun. Adamdan saklanıp tuvalete geçin. Bu kısım için küvetin dolu olması lazım. Boş ise bekleyin, adam gene dolduracak.
Küvetten şişeye su doldurun ve tüy çıkarıcı tüpü suya batırın. Mutfağa dönün ve doldurduğumuz şişe ile masanın üzerindekini değiştirin. Annesinin resmini de boyadıktan sonra bölüm bitecek. Zamanlama çok önemli.

Sezon 2, Bölüm 1:
Süre: 07:00
Şaka: 7/7
Gereken Çözüm Oranı: %60
Öncelikle dolaptan eşyanızı alın. Ardından ilerleyip duvardaki panodan raptiyeleri alın. Tuvalete girin ve ecza dolabından eşyaları alın. Mutfağa girin ve makineyi ingiliz anahtarı ile kurcalayın. Çöpten muz kabuğunu alıp yere atın. Sonra sessizce oturma odasına geçip heykelin önündeki sandalyeyi kurcalayın.en üst kata çıkın ve balkona geçip kuşun ipini kesin, tiner ile resmi berbat edin. Yatağın kenarındaki şişeden toz alıp fotoğraf makinesine koyun. Raptiyeleri,mutfaktaki makinenin oturağına koyun bölümü bu şekilde geçebilirsiniz.


Sezon 2, Bölüm 2:
Süre: 07:00
Şaka: 6/6
Gereken Çözüm Oranı: %65
Dolaptan eşyanızı alıp mutfağa çıkın. Çöpü ve buzdolabını kurcalayın. Muz kabuğunu yere atın ve çatıya çıkın. Duvarın kenarından toprak alın. Balı güneş yağı ile değiştirin ve en alt kata geri inin. Tuvalete girip elinizdeki fırça ile diş fırçasını değiştirin. Mutfağa gidip toprağı kahveyle kullanın. Çatıya çıkıp balkondaki şezlonga raptiyeleri koyun, şemsiyeyi kapatın ve beklemeye başlayın. Bölüm bitecek.

Sezon 2, Bölüm 3:
Süre: 07:00
Şaka: 7/7
Gereken Çözüm Oranı: %70
Panodan raptiyeleri alın ve mutfağa geçin. Dolaptan eşyayı ve çöpten muz kabuğunu alın. Hemen kaçın ki adam gelmeden dolaba falan saklanabilirsiniz. Oturma odasına geçip piyanonun yanındaki paketi kurcalayın, koltuğun yanındaki paketten acılı kraker alın. Mutfağa geçip nükleer şişe ile biberonu değiştirin, yere muz kabuğunu koyun ve fırının yanındaki kutuya acılı krakerleri bırakın. Aşağıdan dolaşıp üst kata çıkın ve yatağa raptiyeleri bırakın. Balkona çıkıp bekleyin. Adam uyumaya geldiğinde sessizce içeri girip anahtarı alın ve aşağıya inin. Domuzu kafesinden çıkarıp dolaba saklanın, bölüm bitecek.

Sezon 2, Bölüm 4:
Süre: 07:00
Şaka: 6/6
Gereken Çözüm Oranı: %75
Raptiyeleri panodan alın, tuvalete geçip ecza dolabındaki eşyaları alın. Mutfağa geçip dolabı kurcalayın ve çöp kovasından muz kabuğunu alın. Muz kabuğunu yere koyun, raptiyeleri oturma odasındaki yemek sandalyesine yerleştirin. Açık sarı şişedeki sıvıyla şarabı değiştirin. Üst kata çıkıp büyütme formülü ile çiçek suyunu birleştirin, yerdeki şişelerle de alkolü kullanın. Tekrar yatak odasına girip yangın söndürücüyü bozun. Hepsi ardı ardına gelecek ve bölüm bitecek.

Sezon 3, Bölüm 1:
Süre: 10:00
Şaka: 8/8
Gereken Çözüm Oranı: %60
Öncelikle dolaptan eşyaları alın. Mutfağa çıkıp çöpten kabloyu, sabun kutusundan bir miktar sabunu (mutfakta) alın. Oturma odasına geçip kuş pisliği alın. En üst kata çıkın ve çalışma odasına geçin. Bilgisayar masasından bıçağı alın, sabunlarla balık yemini değiştirin. Yatağın altına saklanabilirsiniz. Balkona çıkın ve masanın üzerinden küreği alın. Serili çamaşırlara kuş pisliğini kullanın, içeri girip zamanlamayı tutturun ve ütüyü giysilerin üzerine devirin. Kapının önüne misketleri koyun ve çamaşır odasına inin. Kesik kabloyu prize takın, masanın üzerinden kerpeten ve raftan şişe alın. Şişeyi çamaşır makinesinde, kerpeteni de kurutucuda kullanın. Oturma odasına inin. Bıçak ile süpürgeyi, kürek ile saksıyı kullanın. Kürek toprakla dolunca halıyı kirletip kaçın.


Sezon 3, Bölüm 2:
Süre: 10:00
Şaka: 10/10
Gereken Çözüm Oranı: %65
Eşyaları toplamakla başlıyoruz. Dolaptan ve yanındaki çantadan eşyaları alın. Alt kata inip masadan kerpeteni, masanın altından yayı alın. Tuvalete geçip ecza dolabından kas yapıcı ilaçları, mutfağa geçip çöpten kabloyu alın. Yatak odasına çıkın. Yatağın yanındaki çekmeceden kitabı, balkondan da testereyi alın. Şimdi sıradan gidin. Kitap çalışma odasında rafta duran kitapla değişecek, ilaçlar balık yemi ile kullanılacak, yay tramboline yerleştirilecek, kerpeten kondisyon bisikletinde kullanılacak, holde yerde duran ip kurcalanacak, paten mutfak girişine konulacak, en alt katta da kırmızı kayış duvardaki çekme yayı ile, testere halter ile, misketler kapı önü ile kullanılacak. Hemen saklanıp bölümü bitirmeyi bekleyin.

Sezon 3, Bölüm 3:
Süre: 10:00
Şaka: 8/8
Gereken Çözüm Oranı: %70
Dolaptan eşyalarımızı alın. Çamaşırhaneye inip masadan kerpeteni alın. Boruya sarılmış paçavraları bozun. Mutfağa geçip çöpten kabloyu alın. Üste çıkıp dolaba saklanın. Adam sigortayı alınca, elinizdeki sigortayı takın. Misketleri de yere bırakın. Çamaşırhaneye inip kabloyu prizde kullanın. Eğer kullanamıyorsanız, paçavraları tekrar dağıtın boru üzerinden. Kırmızı vanayı açın. Dolaba geri çıkın. Komşunuzun tuvalete girmesini bekleyin. Girince hemen çamaşırhaneye girin ve gri vanayı açıp kaçın. En üst kata çıkın. Kerpetenle merdiveni halledin. Balkona çıkıp zımpara aletini kurcalayın. Yatağın yanındaki çekmeceden kitabı alın ve oturma odasındaki kitapla değiştirin.

Sezon 3, Bölüm 4:

Süre: 10:00
Şaka: 10/10
Gereken Çözüm Oranı: %75
Gene dolabımızı temizliyoruz, eşyalar cebimizde. Misketleri oturma odasına bırakın. Tuvalete geçip ecza dolabını kullanın. En üst kata çıkıp çekmeceden malları alın. İç odaya geçin ve düdükle tozu alın. Mutfağa geçin ve çöpteki kabloyu alın, tıpa alın. Boyayı sprey ile değiştirin. Çamaşırhaneye inip fişi prize takın. Masadan çivi ve duvardan fareyi alın. Yatak odasına çıkın. Çekmeceden malları alın. Şapkayı yapıştırın, madalya kutusuna fare koyun. Dolaptan mermi alın. Balkona çıkıp balonu boruya sokun. Mermileri ve tıpaları tüfeğe koyun. Adamımız dolabı açıp gramofona bakacağında düdüğü kullanın. Çiviyi gramofona koyun, puro kutusuna da toz yerleştirin.

Konu Just4Love_ tarafından (12-02-2012 Saat 08:18 PM ) değiştirilmiştir..
Just4Love_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Etiketler
çözüm, hell, neighbours, tam


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama
StilWEZ Format +3. Şuan Saat: 07:39 AM.


Bağlantılar Yasal Uyarı

Site Menüsü: Aksiyon Oyunları | Macera Oyunları | RPG/RYO Oyunları | Yarış Oyunları | Spor Oyunları | Dövüş Oyunları | Simulasyon Oyunları | Strateji Oyunları | Oyun Crackleri | Oyun Update ve Patchleri | Resimli Oyun Kurulumları | Program İndir | Oyun İndir | Full Oyun İndir |

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemizde yayımlanan oyunların tamamı tanıtım amaçlıdır. Beğendiğiniz oyunları orjinal satın alarak destek vermeniz gerekmektedir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, mail adresinden bize ulaşabilirler.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
Oyun Pazarı ©2007 - 20142 Bazı Hakları Saklıdır.