Oyun indir - Full oyun indir - Torrent Oyun Pazarı  


>>> Torrent Oyun Nasıl İndirilir ? <<<

Your Avatar
Go Back   Oyun Pazarı Forum > Torrent Oyun İndir > Aksiyon Oyunları

Aksiyon Oyunları full sürüm aksiyon oyunları indir - pc

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 12-16-2010, 09:53 PM   #1
O-P Admin
Captain Jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 4,222
Konular: 2694
Alınan Beğeni: 141
Şehir: İstanbul
Tecrübe Puanı: 12
Rep Puanı: 85
Rep Derecesi: Captain Jack will become famous soon enough

Standart Call of Duty 5: World at War Full indir DownloadCall of Duty 5: World at War Full indir Torrent


Oyun Hakkında
Bilgi::


Güzel, beğenilen ve teknik açıdan üst seviyelerde bir oyuna devam oyunu yapmak kolay bir şey değildir. Özellikle de sadece altı ay gibi bir süre içerisinde 10 milyon kopyası satılan bir oyuna. 2007 Kasım ayında çıkan InfinityWard imzalı Call of Duty 4: Modern Warfare, oyuncuların ve özellikle de FPS severlerin aklını almıştı, yoğunluğu, aksiyonu ve harika grafikleri ile her kesimin beğenisini kazanıp, çok oyunculu kısmı ile adeta bağımlılık yaratmıştı. Ancak şimdi Call of Duty yapma sırası Treyarch’da, adını Call of Duty serisi ile iyici duyurmuş olan yapımcılar, 2008 Kasım’da çıkacak Call of Duty: World at War ile bayrağı devralıp, bizleri günümüz modern operasyonlarından alıp tekrar geçmişe, İkinci Dünya Savaşı’na götürüyor. Oyunu InfinityWard yerine Treyarch’ın yapıyor olması ve M-16 yerine M1 Garand kullanılacak olması oyuncular arasında koyu bir tartışma başlamasına neden oldu. Treyarch stüdyosunun patronu Mark Lamia bunu anlayışla karşılıyor; “İnsanlar daha önce oynadıkları İkinci Dünya Savaşı oyununun aynısını tekrar oynamak istemiyorlar.” Ancak kendisinin bir mesajı da var, Treyarch, bir ikinci dünya savaşı FPS’si nasıl olmalı konusunda kuralları yeniden koymaya geliyor.
World at War’da iki ana hikâye olacak tek oyuncu modunda. Savaşın sonlarını konu alan bir Kızıl Ordu harekatı ve Amerikalılar ile Japonlara karşı adalarda sek sek oynayacağımız bir Pasifik harekatı. Pasifik temalı harekat, hikaye ve bölümler bu tür oyunlar için biraz nadir sayılabilecek şeyler, kısmen bunun sebebi gür ve balta girmemiş tropik ormanları ve bitki örtüsünü doğru dürüst yakalayıp sergileyecek teknolojinin henüz gelişmemiş olmasından, haliyle bombalarla darma duman edilmiş bir Avrupa köyü yapmak daha kolay her zaman için. Çağdaş işlemciler neyse ki, artık bu tür sık ve tropik ormanların hakkını verebiliyor. Ancak, olay sadece bununla bitmiyor, Mark Lamia’ya göre:
“Olay sadece mevki olarak Pasifik bölgesine gitmek değil, tropik ormanların içine gidiyoruz, onlarla ilgili ne varsa yapacağız. Ama asıl olay Japon İmparatorluk ordusunda, çünkü Avrupalı Mihver devletlerinden temelde farklı bir düşman oldukça, klasik Banzai saldırısı dışında kimsenin bu düşman kuvveti adamakıllı yaptığını düşünmüyorum.” diyen Lamia şunları ekliyor; “Oyun daha çetin ve stresli, biraz da kirli olacak. Bu oyun için eldivenleri çıkardık diyebilirim. İkin Dünya Savaşını sterilize edip yumuşatmayacağız.”

Evet, karşımızda yine bir ikinci dünya savaşı var, ancak bu sefer biraz değişik olduğunu rahatça söyleyebilirim. World at War, Modern Warfare’den tam olarak bir geriye dönüş değil, çünkü oyunda CoD 4’ten oldukça ilham alınmış, hem teknik olarak hem de yaratıcılık açısından. Bu ilhamların en belirgin olanı, olgun, kimi zaman vahşi olan hikaye anlatım şekli. Treyach’ın yaptığı gösterimden edinilen izlenimlere bir bakalım, daha iyi anlayacağız. World at War’a Makin Atolü’nün sahilinde bir kulübenin içinde elimiz kolumuz bağlanmış bir şekilde başlıyoruz. Bir Japon subayı önümüzde diğer bir donanma askerinden bilgi talep etmekte. Yüzüne tüküren askerin suratında sigarasını söndüren Japon subay daha sonra bir bıçak ile oldukça kanlı bir son veriyor silah arkadaşımızın hayatına. Aynı kaderi paylaşmadan takviye güç geliyor ve ortalığın karışmasını fırsat bilerek elimizde beylik tabancamız kaçmaya başlıyoruz. Tarihi olarak doğruluğu mevcut mu peki? Treyarch’ın oyun için yaptığı araştırmada hayatta kalan savaş gazilerinden ve sayısız kayıt belgesinden ve benzer materyalden yararlanılmış.

Oynanış olarak da vahşi ve zalim bir açı yakalanmış; Japonlar iyi orman savaşçıları olarak bilinirler, onları hiç beklemediğiniz bir anda beklemediğiniz bir yerden aniden ortaya çıkıp size saldırabilirler. Bu özellikleri World at War’da da işlenmiş, iyi kamufle olmuş Japon askerleri orman içinde birkaç metre ötenizde birden ortaya çıkabiliyorlar, ve çıkacaklar da. Bu taktiği karşı koymanın bir yöntemi alev makinesi kullanıp çevreyi yakıp çehresini değiştirmek. Etraftaki tüm otları ve sazlıkları küle çevirirseniz artık içlerinde saklanamazlar. Elbette bir insanı ateşe vermek temiz ve düzgün bir şey olmayabilir ve sağlıklı, ama bu şekilde savaşta sırtınızda jel hale getirilmiş benzin taşımanın bazı dezavantajlarını keşfetmiş olacaksınız. Bunun yanında bir de düşman keskin nişancıları var sorun olacak, kendilerini ağaçlara bağlayıp günlerce orada bekleyebiliyorlar hedeflerinin gelmesi için. Ateş ettiklerinde ilk seferde öldürmek için ateş etmeyip yaralıyorlar, çünkü arkadaşlarının onu kurtarmak için koşarak yanına gelip açık hedef olacaklarını biliyorlar. Otları ateşe vermek ile birlikte şüpheli gördüğünüz ağaçlara ateş etmek, özellikle sniper’lardan kurtulmanın oldukça temiz ve etkili bir yolu, bu şekilde doğru ağaca nişan alırsanız eğer ağaçtan aşağı düşüp güvenlik olarak ayak bileğine bağladığı ipten sarkan Japon askerleri ile karşılaşmanız olası. Treyarch’ın bu yeni Pasifik savaşı oyununda en çok odaklandığı nokta Japon askerlerinin, seride uzun süredir tek düşman olarak varolan Almanlardan ne kadar farklı olduğu olarak göze çarpıyor. Sadece üniforma, görünüm ve konuştukları dil farklı değil, Japonların bambaşka bir taktik ve savaş anlayışı bulunuyor. Bushido düsturuna bağlı olan Japon askerleri daha çok gerilla savaşı taktiklerini tercih ediyor. Sahilden çıkıp yakındaki sık ağaçlık bölgeye giriyor oynadığımız karakter ve birkaç donanma askeri, karanlık ağaçların arasında ilerlerken birkaç ceset ile karşılaşıp yola devam ediyor grup. Gerçekte ise o ölü askerler, ölü taklidi yapan Japon askerleri ve birden canlanıp takıma arkadan saldırıyorlar.

Bölüm tasarımında ilgi çeken bir nokta, Treyarch’ın lineer bir oyun yerine birden fazla seçilebilecek yol ve güzergâh hazırlamış olması, farklı yolları seçip farklı taktikler uygulamak mümkün. Örnek olarak ilk bölüm olan Makin bölümünde savaşın ilk kısmı yukarıda bahsettiğimiz gibi sahilde geçiyor ve sahilde suya çakılmış kazıkların üstüne inşa edilmiş bir köy var. Dilerseniz köyün altından, suyun içinden geçebilir, dilerseniz de daha doğrudan, ama daha tehlikeyi açık bir yol izleyip yukarıdan gidebilirsiniz. Bu esnada serinin tanıdık ve bilindik yoğun aksiyonunun aynı şekilde korunduğunu görüyoruz. Çatışma başladığı anda birbirine ateş eden insanlar ve silah seslerinden fazlası var, patlayan el bombaları, atlayan askerler, bir köşede ölümcül bir yakın dövüş sergilemekte olan iki asker gibi şeyler dönüyor etrafınızda. Call of Duty’de bu bir gelenektir, sizin tüm dünyayı kurtaran cengaver tek tabanca bir süper asker olmadığınızı, ve savaşın sadece sizin etrafınızda dönüp bitmediğini çok iyi hissettiriyor oyunun atmosferi.

Treyarch, InfinityWard gibi Activision’ın sahip olduğu bir stüdyo ve kardeş geliştirme stüdyoları olmalarının bazı faydaları var kesinlikle. Mesela, Treyarch, CoD 4: Modern Warfare’ın grafik motoruna iki yıl önce sahip oldu, yani CoD 4 piyasaya çıkmadan tam bir yıl önce. Böylesi uzun bir geliştirme döngüsü olunca da oyun geliştiricilerinin oynanışa odaklanacak daha fazla vakitleri olmuş ve ayriyeten Modern Warfare’in grafik motorunun özelliklerini iyileştirip geliştirme fırsatı bulmuşlar. Görsel olarak alevli silahların bu yeni kullanım alanı sayesinde zaten halihazırda etkileyici olan Call of Duty 4: Modern Warfare motoruna bir takım geliştirmeler yapıldığını görebiliyoruz. Eski motor güzelliği, ve zekiliği ile tanınıyor, çarpıcı grafikleri doğru ve isabetle render ederek balistik öğelerin bir çok yüzey ve yapı malzemesi üzerindeki seyahatlerini güzelce kotarıyor. Şimdi ise World at War ile bu leziz karışıma bir de yok edilebilir çevre özelliği eklenmiş. Otları ateşe verdiğinizde alevler yavaşça etrafa yayılırken altındaki toprağın karardığını görebilirsiniz. Ölü bir bedenin asılı olduğu ipi vurup kopartabilirsiniz. Sahil ve köylerdeki kulübelerin, ahşap yapıların duvarlarını, tahta plakaları ve malzemeleri kurşunlar ile tahrip edip üzerlerinde gedikler açabilirsiniz. Ki bu da bana ünlü bir Hollywood aksiyon atasözünü hatırlattı: "Her zaman için bir arka kapı vardır." Hikaye Pasifik cephesinde geçtiği için etrafta bol bol deniz, okyanus ve su var ve Treyarch bize sağolsun yüzme yeteneğini de bahşetmiş. Su ve sıvıları içeren fizik motoru ile ilgili etmenler de epey etkileyici, su yüzeyine çarpıp suya girerken kırılan kurşunlar, patlamalardan çıkan şarapnellerin sudaki etkileri görmeye değer, en azından teknik olarak güzel bir gelişme oyunlardaki gerçekçilik babında.

World at War’ın belki de en etkileyici özelliklerinden birisi dört kişilik co-op modu. Üç adet arkadaşınızı alıp dört kişi tek oyunculu hikayeyi baştan sonra birlikte oynayabiliyorsunuz, ister online olarak ister aynı platformda ekranı bölerek. Lakin henüz dört oyunculu co-op’un aynı ekranda oynanabileceğine dair bir kesinlik yok, ama en azından iki oyuncu co-op’un aynı platform üzerinden ekranı bölerek oynanabileceği kesin. Bu seride ilk defa olan bir şey, oyun zorluk seviyesini oyuncu sayısına ve oyuncuların ne kadar iyi olduklarına göre belirleyip ayarlıyor otomatik olarak. Birden fazla insanın oyunu aynı anda oynaması gerçekten heyecan verici bir gelişme ama akıllara şu soruyu da getiriyor; serinin oyunları önceden belirlenmiş, tetik bekleyen aksiyon ve olaylarla doludur hep, yanınıza bir uçağın düşmesi, bir grup düşmanın çalıları arasından pusu kurup çıkmaları gibi. Normalde oyundaki silah arkadaşlarımız biz hareket etmeden ilerlemez, ilk hareketi bizden beklerlerdi ve bu gibi özel durumları sadece biz o belirlenen noktadan geçtiğimizde görürdük. Dört kişi oynarken bu nasıl olacak peki? İlk akla gelen en önde giden kimse sinematik aksiyonları onun tetikleyip harekete geçireceği ve arkada kalanın tüm eğlenceyi kaçıracağı şeklinde. Treyarch bu konunun test aşamasında çok önem verdikleri ve zaman ayırdıkları bir konu olduğunu söylüyor ve oyun çıktığında buna bir çözüm bulmuş olacaklarına inanıyor.

Çok oyunculu olarak World at War, Modern Warfare’ın önderliğinde ilerliyor ve sahip olduğu özellikleri aynen sunuyor. Ne de olsa Modern Warfare son zamanlarda online olarak en çok oynanan oyunlardan birisi, aynı şeyi World at War’a koymamak aptallık olurdu. Böylece son CoD oyununda da açmaya hak kazandığınız silah ve yetenekler ile farklı asker sınıfları ve taktik oynanışları yaratabileceksiniz. Seviye atlama ve karakter özellik paketleri (“perk”) Modern Warfare’den alınmış birkaç güncelleme ile geliştirilerek. Bu oyuna has olarak ise Squad, yani bölük sistemi var çok oyunculu modda. Aynı takım içerisinde değişken sayılardan oluşan bölükler olabiliyor, bu şekilde öldükten sonra bölük arkadaşlarınızın yakınında tekrar doğuyorsunuz ve takım oyunu daha bir önem kazanıyor bölüklere ait rehber ve yol izleme sistemi ile. Araçlar da geri dönüyor Call of Duty’ye, ama bu kez Call of Duty 3’te görülen hızlı ve atik motosiklet yada jipler yok. Onlar yerine daha ağır savaş araçlarına yönelmiş Treyarch, tanklar ve kamyonlar gibi. Eğer Treyarch bunca ilham ve öğeyi başarılı bir şekilde kullanıp birbirlerine uygun bir şekilde yoğurabilirse yaşanacak çok oyunculu oyun deneyimi oyunu bireysel olarak gündeme oturtacağı gibi diğer İkinci Dünya Savaşı oyunları için de standart teşkil edecektir.

Oyunun ilk demosundan ortaya çıkan izlenimler şimdilik bu kadar, oyunun diğer hikaye kısmı, Sovyet Rusya harekatı, bizi bir kez daha Berlin’e giden yola dökecek, ancak o tarafla ilgili bilgiler şu an açıklanmadı. Treyarch, kardeş şirketi Infinity Ward ile kıyaslanınca son zamanlarda fazla iyi tepki çeken oyunlar ortaya koyamadı, kimileri bunu neredeyse tamamen konsola odaklandıkları için olduğunu söylüyor, bakalım bu sefer hem konsol hem PC platformlarında, üstelik iki yıllık bir geliştirme süresiyle ve kalitesi ve başarısı kanıtlanmış bir motorla neler çıkartacaklar. Biliyorum, hepimiz ikinci dünya savaşından oldukça sıkılmaya başladık, ama şu da bir gerçek ki, Pasifik cephesi çok da işlenen bir konu değil, işlenenler de pek başarılı değil, kabul edin, öyle ya da böyle hepiniz farklı bir cephede geçen bir Call of Duty oynamak istersiniz


Nfo
Nfo:
Kod:
                   ЯЬЬ Я
               ЬЬЬЬЬЬĞâ€*Ğ* ЮЫЫЬ Ğâ€*ЫЬ ЯЬ
             °Ğâ€*Ğâ€*ЫЫЫЫЫЫЫЯ ЬЫЫЫЫĞ*ЮЫЫĞ* Ğ®Ğâ€*
        ЬЬЬЬЬЬ Ь ЫЯЫЫЫЫЫЫĞâ€*°Ğ¬Ğâ€*ЫЫЫЫЫЬЫЫЫĞâ€* °Ğ«Ğ*ЬЬЬ Ь ЬЬЬЬЬЬ
        Ğ«   Ğ®Ğ*Ğ®Ğ*ЮЫЫЫЫЫЫĞ*ЮЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫĞ* Ğ«Ğ*  Ğ®Ğ*   Ğ«
        Ğ«    Ğâ€* Ğâ€*ЫЫЫЫЫЫЫЬЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫĞ*ЮЫЫ  Ğâ€*    Ğ«
        Ğ«  Ь Ğ®Ğ* Ğ®Ğâ€*ЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЬЫЫЫ  Ğ®Ğ* Ь  Ğ«
        Ğ«  Ğ®Ğ*ЮЫ   ЯЯЯЯЯĞâ€*Ğâ€*ЫЫЫЫЫЫЫЫЫЯЯЯ Ğâ€*Ğâ€*°  Ğ«Ğ*Ğ®Ğ*  Ğ«
        Ğ«  Ğ«°Ğâ€*Ğ* ЬĞâ€*Ь    Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«°    °Ğ«Ğ*  Ğ®Ğâ€*°Ğ«  Ğ«
        Ğ*Ь Ğ®Ğ* ЮЫ  Я  Ğâ€*Ğâ€*ЬЬЬЬĞâ€*Ğâ€* ЫЬЬЫЫЫЫЫЫĞ* Я  Ğ«Ğ* Ğ®Ğ* ЬЮ
        Ğ®Ğ* Ğâ€*Ь ЯĞâ€*Ь   Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«  Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğâ€*Ğâ€*  ЬĞâ€*Я ЬĞâ€* Ğ®Ğ*
        Ğ*ЯЬ ЯЯЬЬ°Ğ¯Ğ¬  ЯЯĞâ€*Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğ«Ğ* ЮЫ°Ğ¬Ğ¬Ğ¬Ğ¬ ЯЯ ЬЯ°Ğ¬Ğ¬Ğ¯Ğ¯ ЬЯЮ
     Ь   Ğ« ЯЯЬЬ ЯЯЬЯЬ  ЫЫЫЯЯЯЯЯЯ Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğ«° ЬЯЬЯЯ ЬЬЯЯ Ğ«
     Ğ®Ğ*   Ğ«   ЯĞâ€*Ğâ€*Ь Ğ®Ğ*Ğ®Ğ*  ЬЬЬ ЮЫЫЫĞ* ЮЫЫĞâ€*Ğ*Ğ®Ğ*Ğ®Ğ* ЬĞâ€*Я   Ğ« Ь   Ь
    ЬЯ   Ğ«  Ь ЮЫЫĞ*°Ğ«Ğâ€*  ЮЫĞâ€*Ğ* °Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğâ€*    Ğâ€*Ğ«°Ğ®Ğ«Ğ¬    Ğ« Ğ®Ğ*   Ğ®Ğ*
   ЬЯЬЬЯ   Ğ«  Ğ®Ğ* Ğ«Ğ«Ğ®Ğâ€*ЬЯ      ЬЬЯЯЯЫЫЬЬ ЯЬĞâ€*Ğ*Ğ®Ğ*   ЯЬЬЫ°  ЬЯ
   Ğ®Ğ*Ğâ€*Ğ«Ğ*   Я ЬЬЫ°Ğ®Ğ«Ğâ€*Я      ЬЫЫЫ   Ğ«Ğ«Ğâ€*Ğâ€*  Ğâ€*Я   ЬĞâ€*ЫЫЯ  ЬЯЬЬЯ
   Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğ«Ğâ€*   ЬĞâ€*ЫЫЯ Ğ«Ğ«Ğ*      Ğâ€*Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğ*  ЮЫЫЫЫĞ* ЬЯЬЬЯ  ЮЫЫЫĞ*  Ğ®Ğ*Ğâ€*Ğ«Ğ*
   ЮЫЫЫЫĞ*  ЮЫЫЫĞ* Ğ®Ğâ€*Ğâ€*      ЮЫЫЫЫ   Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ« Ğ®Ğ*Ğâ€*Ğ«Ğ*  °Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğ«  Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğ«Ğâ€*
   Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«  °Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğ« °Ğ«Ğ«Ğ*  ЬЬЬЬЫЫЫЫЫЫЫЫ  ЮЫЫЫЫĞ* Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğ«Ğâ€*  ЬЬЫЫЫĞâ€*° ЮЫЫЫЫĞ*
   °Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ« ЬЬЫЫЫĞâ€*ЮЫЫĞ* °Ğ«Ğ«Ğ«Ğâ€*Ğâ€*Я  ЯЫЫЫЫĞ*  Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ« ЮЫЫЫЫĞ*°Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ¯ ЮЫЫЫЫЫЫЫĞâ€*
 Ğâ€*Ğâ€*Ğ«Ğ* ЮЫЫЫЫĞ*Ğâ€*Ğâ€*ЫЫЫЯ Ğ«Ğ«Ğ« Ğâ€*Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğ«   ЬЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫĞâ€*Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğâ€*ЮЫЫЫЫЫĞ* ЮЫЫЫ°Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«
 Ğ«Ğ«Ğ«Ğ« Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ* °Ğ«Ğ«Ğ« ЮЫЫЫЫĞ*  Ğâ€*Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ* ЮЫЫЫЫЫЫЫЫ°Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«  ЮЫĞâ€*Ğâ€* ЮЫЫЫЫĞâ€*
 Ğ«Ğ«Ğ«Ğ« ЮЫЫЫЫЫЫЫЫ ЮЫЫЫ°Ğ®Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ*  ЮЫЫЫЫЫЫЫ  Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ« ЮЫЫЫЫЫЫЫЫЫĞ* Ğ«Ğ«Ğ«Ğ* Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ*
 Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ*ЬЫЫЫЫЫЫЫЫЫĞ* ЮЫЫЫĞ*Ğâ€*Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğ«  Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğâ€*Ğâ€*  ЯЯĞâ€*Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğ* ЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЬЬЫЫЫĞ* ЮЫЫЫЫĞâ€*
 ЮЫЫЫЫЫЫЫĞâ€*Ğâ€*ЯĞâ€*ЫЫЫЫЬĞâ€*Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«  Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ*    °Ğ«Ğ«Ğ«Ğ* ЮЫЫЫЫĞâ€* ЯЯЯĞâ€*Ğâ€*Ğ«Ğ«Ğ«Ğ* ЬЫЫЫЫЫĞ*
 ЮЫЫЫĞâ€*Ğâ€*ЫЫЫЬЬЬ°°Ğ¯Ğ¯Ğ¯Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«Ğ¬Ğ¬Ğ¬Ğ«Ğ«Ğ«Ğâ€*Ğâ€*Я     ЮЫЫЫĞ* ЬЫЫЫЫЫĞ*  Ğ« ЮЫЫЫЫЫЫЫЫĞâ€*Ğâ€*Я
  Ğ«Ğ«Ğ«Ğ«  ЯЯЯЫЫЫЫЬЬЬЬЬ°°  ЯЯЯЯЯ    nERv  ЮЫЫЫЫЫЫЫЫĞâ€*Ğâ€*Я  Ğ« Ğ®Ğâ€*Ğâ€*ЫЫЫЫЯЯЯ
  ЯЯЯЯ     ЬЯЯЯЫЫЫЫЫЫ           Ğ®Ğâ€*Ğâ€*ЫЫЫЫЯЯЯ   Ğ«
        Ğ«   Ğâ€*Ğâ€*Ğ«Ğ«                   Ğ«
        Ğ«                       Ğ«
        Ğ«  ЬЯЯЫ ЬЯЯ Ğâ€*  ЬЯЯЬ ЬЯЯЬ ЬЯЬ ЬЯЯ ЬЯЬ   Ğ«
        ЫЬЬЬ ЫЯĞâ€* Ğâ€*Я Ь Ğ«  Ğ« Ğâ€* ЫЯЯĞâ€* Ğâ€* Ğ« Ğâ€*Я Ь Ğ« Ğâ€* ЬЬЬЫ
            Ы ЯЯЯЯ ЯЯЯ ЯЯ Я  ЯЯЯ ЯЯЯЯ ЯЯЯ
  
          Call Of Duty: World At War (c) Activision
  
    11/2008 :..... RELEASE.DATE .. PROTECTION .......: Safedisc
       1 :.......... DISC(S) .. GAME.TYPE ........: FPS
  
          ЬЯЯ ЬЯЯЬ ЬЯЬЯЬ ЬЯЯ Я ЬЯЯЬ ЬЯЯЬ ЬЯЯЬ ЬЯ
 ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ Ğ« ЯĞâ€* ЫЯЯĞâ€* Ğ«  Ğâ€* Ğâ€*Я Ь Ğ« Ğ« Ğâ€* Ğâ€*Я  Ğ« Ğâ€* ЯЯЯЫ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
          ЯЯ Я  Я  Я ЯЯЯЯ Я Я  Я   ЯЯ  ЯЯ
 
 Building on the Call of Duty 4 engine, Call of Duty: World at War thrusts 
 players into the ruthless and gritty chaos of WWII combat like never been 
 before, and challenges them to band together to survive the most harrowing 
 and climactic battles of WWII that led to the demise of the Axis powers on 
 the European and South Pacific fronts. The title re-defines WWII games by 
 offering an uncensored experience with unique enemies and combat variety, 
 including Kamikaze fighters, ambush attacks, Banzai charges and cunning 
 cover tactics, as well as explosive on-screen action through all new 
 cooperative gameplay.
 
   
       Я ЬЯЯЬ ЬЯ  Ğâ€*ЬЬ ЬЯЯЬ Ğâ€*  Ğâ€*  ЬЯЯЬ ЬЯЯЬ Ğâ€*ЬЬ ЬЯЯ ЬЯ
 ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ Ğ« Ğ« Ğâ€* ЯЯЯЫ Ğ« Ь ЫЯЯĞâ€* Ğ«  Ğ«  Ğ« Ğâ€* Ğ« Ğâ€* Ğ« Ь Ğâ€*Я Ь ЯЯЯЫ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
       Я Я   ЯЯ  ЯЯЯ Я  ЯЯЯ ЯЯЯ Я   ЯЯ  ЯЯЯ ЯЯЯЯ ЯЯ
 
 1. Unrar.
 2. Burn or mount the image.
 3. Install the game using the following serial number:
   MPC8-MD8P-78P1-75DU-890F
 4. Copy the cracked content over from the Crack directory on the disc to
   your installation directory.
 5. Play the game.
 
        ЬЯЯ ЬЯЯЫ ЬЯЯЬ Ğâ€* Ь ЬЯЯЫ ЬЯЯЬ ЬЯЯЬ Ğâ€*ЬЬ ЬЯЯ ЬЯ
 ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ Ğ« ЯĞâ€* ЫЯĞâ€* Ğ« Ğâ€* Ğ« Ğâ€* ЫЯЯ Ğ« Ğâ€* Ğ« Ğâ€* Ğ« Ь Ğâ€*Я Ь ЯЯЯЫ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
        ЯЯ  Ы  ЯЯ  ЯЯ Я  Я   ЯЯ  ЯЯЯ ЯЯЯЯ ЯЯ


Sistem Gereksinimleri
Sis. Bilgisi:

CPU: Intel Pentium 4 or AMD Athlon 64 3200

System RAM: 512 MB

Operating System: Windows XP SP2 or Windows Vista

Video Card: NVIDIA GeForce 6600 GT or ATI Radeon 1600XTSerial No
CD Key:

MPC8-MD8P-78P1-75DU-890F


Görüntüler
Görüntüler:VideoCall of Duty 5: World at War Full indir
Sürüm Adı : Call of Duty 5: World at War-RELOADED
Crack : Mevcut
Dil : İngilizce
Dosya Türü : Sanal Sürücü (.iso)
Açabilmeniz için önerdiğimiz program : Alcohol %120 veya Daemon Tools (Daemon Tools Lite programını indirmek ve resimli kurulumuna bakmak için TIKLAYIN!!!)
Part Sayısı: Tek Link
Boyut: 5.6 GB
Eklenmiş Dosya
Dosya tipi: rar Call of Duty 5 World at War - RELOADED - Torrent indir.rar (36,5 KB (Kilobyte), 3497x kez indirilmiştir)

Konu Tony Montana tarafından (04-11-2012 Saat 11:25 AM ) değiştirilmiştir..
Captain Jack isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-16-2010, 11:40 PM   #2
ahmet1043 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 23
Konular: 1
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: ahmet1043 is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Call of Duty 5: World at War Full indir - Pc - 2008 - Oyun indir - Full Download - Full oyun indir - Yükle

teşekürler
ahmet1043 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-17-2010, 01:25 AM   #3
enterasanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 687
Konular: 247
Alınan Beğeni: 0
Şehir: Adıyaman
Tecrübe Puanı: 10
Rep Puanı: 22
Rep Derecesi: enterasanbiri is on a distinguished road

Standart Cevap: Call of Duty 5: World at War Full indir - Pc - 2008 - Oyun indir - Full Download - Full oyun indir - Yükle

eline sağlık güzel oyun. oynamanızı tavsiye ederim.
__________________
enterasanbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-17-2010, 07:17 PM   #4
zerotolerance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 91
Konular: 0
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: zerotolerance is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Call of Duty 5: World at War Full indir - Pc - 2008 - Oyun indir - Full Download - Full oyun indir - Yükle

evt gerçektende güzel bir oyun elineze sağlık
zerotolerance isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-19-2010, 10:51 PM   #5
big_turk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 1
Konular: 0
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: big_turk is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Call of Duty 5: World at War Full indir - Pc - 2008 - Oyun indir - Full Download - Full oyun indir - Yükle

teşekürler
big_turk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-22-2011, 10:34 AM   #6
ucarethem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 1
Konular: 0
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: ucarethem is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Call of Duty 5: World at War - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2008 - Oyun download - Fulloyun indir

COD 5 World At War Crack rar şifresini alabilirmiyim
ucarethem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-22-2011, 05:59 PM   #7
ScarFace
Tony Montana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 2,743
Konular: 1585
Alınan Beğeni: 10
Şehir: Ankara
Tecrübe Puanı: 11
Rep Puanı: 57
Rep Derecesi: Tony Montana will become famous soon enough

Standart Cevap: Call of Duty 5: World at War - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2008 - Oyun download - Fulloyun indir

Alıntı:
ucarethem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
COD 5 World At War Crack rar şifresini alabilirmiyim
www.oyun-pazari.net
Tony Montana isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-25-2011, 01:56 AM   #8
frkndgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 5
Konular: 0
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: frkndgn is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Call of Duty 5: World at War - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2008 - Oyun download - Fulloyun indir

part 1 de sorun yaşıyorum, bi' yardmcı olabilir misiniz...
frkndgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-25-2011, 01:58 AM   #9
ScarFace
Tony Montana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 2,743
Konular: 1585
Alınan Beğeni: 10
Şehir: Ankara
Tecrübe Puanı: 11
Rep Puanı: 57
Rep Derecesi: Tony Montana will become famous soon enough

Standart Cevap: Call of Duty 5: World at War - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2008 - Oyun download - Fulloyun indir

Hangi part 1 dostum ? Linklerde sorun yok
Tony Montana isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-25-2011, 02:16 AM   #10
frkndgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 5
Konular: 0
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: frkndgn is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Call of Duty 5: World at War - Full indir - Download - Oyun indir - Pc - 2008 - Oyun download - Fulloyun indir

premium olan part 1 indirdim rardan cıkarken hata veriyor.
frkndgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Etiketler
cod 5: world at war full indir, cod 5: world at war fulloyun, cod 5: world at war indir, cod 5: world at war oyun indir


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama
StilWEZ Format +3. Şuan Saat: 12:55 PM.


Bağlantılar Yasal Uyarı

Site Menüsü: Aksiyon Oyunları | Macera Oyunları | RPG/RYO Oyunları | Yarış Oyunları | Spor Oyunları | Dövüş Oyunları | Simulasyon Oyunları | Strateji Oyunları | Oyun Crackleri | Oyun Update ve Patchleri | Resimli Oyun Kurulumları | Program İndir | Oyun İndir | Full Oyun İndir |

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemizde yayımlanan oyunların tamamı tanıtım amaçlıdır. Beğendiğiniz oyunları orjinal satın alarak destek vermeniz gerekmektedir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, mail adresinden bize ulaşabilirler.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
Oyun Pazarı ©2007 - 20142 Bazı Hakları Saklıdır.