Torrent Oyun Pazarı  


>>> Torrent Oyun Nasıl İndirilir ? <<<

Your Avatar
Go Back   Oyun Pazarı Forum > Torrent Oyun İndir > Aksiyon Oyunları

Aksiyon Oyunları full sürüm aksiyon oyunları indir - pc

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 11-28-2010, 12:18 AM   #1
O-P Admin
Captain Jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 4,222
Konular: 2694
Alınan Beğeni: 141
Şehir: İstanbul
Tecrübe Puanı: 12
Rep Puanı: 85
Rep Derecesi: Captain Jack will become famous soon enough

Standart Spiderman Shattered Dimensions Full indir Download



Spiderman Shattered Dimensions Full indir Torrent


Oyun Hakkında
Bilgi::

Year: 2010
Genre: Action / 3D / 3rd Person
Developer: Beenox Studios and Griptonite Games [DS]
Platform: PC
Released: September 2010
Publisher: Activision

Büyük kahramanımız Spider-Man, 50. senesine yaklaşırken yepyeni bir yapım ile bizleri selamlıyor. 1962 yılında, Stan Lee tarafından yaratılan kahramanımız sayısız çizgiromanı, video oyununu ve hatta sinema filmlerini geride bıraktı. Son olarak 2008 yılında, Spider-Man: Web of Shadows’u oynama şansına sahip olmuştuk. Marvel’ın en sevilen karakterlerinden biri olan Spider-Man, Shattered Dimensions ile birlikte, bizi dört farklı boyuta götürüyor ve dört farklı Spider-Man tecrübesi yaşamamıza olanak sağlıyor.

Eski dostlar ya da düşmanlar

Öncelikli olarak belirtmemiz gereken şey, Spider-Man: Shattered Dimensions’ın senaryosunun, Dan Slott tarafından yazılmış olması. Kendisi, çizgi romanlarından da hatırlanacağı üzere önemli bir senarist. Hikayede, The Amazing Spider Man, Spider-Man Noir, Spider-Man 2099 ve Ultimate Spider-Man’i kontrol etme şansına sahip olsak da tek bir amaç için uğraşıyoruz, Tablet of Order and Chaos’un parçalarını bulabilmek. Maceranın hemen başında, Spider-Man ve Mysterio’nun karşı karşıya gelişine şahit oluyoruz. Bu esnada bahsini ettiğimiz tablet parçalarına ayrılıyor ve bu parçaları bulabilmek için farklı boyutlarda mücadele etmek gerekiyor. Madam Web de bu konuda bizden yardım istiyor ve dengelerin alt üst olmaması için bu tablet parçalarının mutlaka bulunması gerektiğini belirtiyor. Artık iş başa düşmüş durumda ve ağlarımızı bol bol kullanacağımız maceramıza başlamızın zamanıdır.

İlk bölüm tamamen bir alıştırmadan ibaret. Bu sayede kontrol edeceğimiz tüm Spider-Man’lerimizin özelliklerini tanıyabiliyoruz. Her bölümde farklı karakter kontrol ediyoruz ve bölümleri açtıkça istediğimiz sırayla oynama şansına sahip oluyoruz. Karakterlere göre; bölümlerin konsepti değişiyor ve bu oyuna epey renk katıyor. Her bölümün sonunda, farklı boss ile karşılaşıyoruz. Yapımcılar, yarattıkları bölümü bizlere ellerinden geldiğince, uygun konseptte sunmaya çalışmış.


Ara videolar son derece iyi ve güzel grafiklerle hazırlanmış. Seslendirmeler ve profesyonel ellerden geçmiş. Dört Spider-Man de farklı isimler tarafından seslendiriliyor. Oyun içi grafiklerde ise; yapımcılar çizgi roman havası yaşatmak istemiş. Bu yüzden, hem karakterler, hem de çevre detayları tamamen çizgisel olarak hazırlanmış. Ara sıra ufak tefek mantık ve animasyon hataları göze çarpabiliyor, ancak genel olarak son derece tatmin edici. Ayrıca gayet de sempatik gözüküyorlar.

Örümcek dörtlüsü

Önce karakterlerin ortak özelliklerine göz atalım. Klasikleşmiş Spider-Man hızı ve dinamiği burada aynen geçerli. Ağlarımızla sağa sola hoplayıp zıplıyor ve böylece seri bir şekilde hareket edebiliyoruz. Bununla birlikte, dövüş yeteneklerimiz ile örümcek güçlerimizi birleştirip, ortaya gayet güzel kombinasyonlar çıkartabiliyoruz. Düşmanları öldürdükçe ve etraftaki gizli örümcekleri topladıkça, deneyim puanları kazanıyoruz. Bölüm içlerindeki challenge’ları yerine getirdikçe de, deneyim puanlarını kullanarak özellikler satın alabiliyoruz. Bazı özellikler, belli bir karakter için olurken, bazıları da hepsini kapsıyor. Yetenekler, dövüş ve karakter yetenekleri olmak üzere ikiye ayrılıyor. Birbirinden farklı kombo seçenekleri alabiliyor, karakterlerimizin özel yeteneklerini ve sağlık durumlarını daha iyi duruma getirebiliyoruz. Bu arada, oyun içerisinde bulduğumuz örümcekler aynı zamanda sağlık görevini de görüyor.

Şimdi tek tek karakterlerimizin özelliklerine bakalım. Amazing Spider-Man, bildiğimiz klasikleşmiş örümcek adamımız. Kendisi son derece kıvrak ve birbirinden farklı dövüş kombinasyonlarını rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Eskiden Spider-Man oyunları, daha çok şehir içlerinde geçerken burada, Amazing Spider-Man’le oynadığımız bölümler daha farklı mekanları içeriyor. İlk bölümde Kraven’le karşılaştığımız yerler bir ormandan ibaret. Bir sonrasında ise, Sandman kapışmalarımız maden ve kum bölgelerinde geçiyor.

Bambaşka dünyalar

Spider-Man Noir ise apayrı bir konseptle geliyor. 1930’un New York’unda geçen Noir görevlerinde, gizlilik ön planda ve çeşitli hamleler ile düşmanları etkisiz hale getirebiliyoruz. Bu bölümlerde kapışmalara girmek tamamen bizim zararımıza. Zaten gizli kalmak ve bu şekilde düşmanları öldürmek son derece basit, hızlıca ilerleyebiliyoruz. Gölgeler bizim dostumuz ve gölgelere sığındığımız sürece kesinlikle problem olmuyor. Düşmanlar bizleri gördükleri zaman direkt olarak ateş açıyorlar, ancak en yakın gölgeye gidip biraz beklediğimizde yine kurtulmuş oluyoruz. Oyunun genelinde düşmanlarımızda yapay zeka eksikliği hakim. Diyelim ki 3 düşman var, herhangi bir tanesini aralarından çekip alıp etkisiz hale getirdiğinizde, yanındakiler hiç tepki vermiyorlar ve çok yakın olmalarına rağmen ruhları bile duymuyor. Bu tip gizli saldırıları; görünmeden yakın ve uzak mesafelerden, ayrıca tepeden yapabiliyoruz. Noir bölümlerinde daha karanlık ama bizlere eski zamanları yaşatan bir renk paleti hakim, çizgisellik de aynen devam ediyor.


Spider-Man 2099 ise; gelecekteki Spider-Man olarak karşımıza çıkıyor ve teknolojik bazı özellikleri ile geliyor. Değişik bir kostüme sahip, üzerinde pençeleri de var. 2099 bölümlerinde uzay çağındaymışız gibi bir hava hakim. Uçan araçlar var ve kapıştığımız düşmanlar da robotlardan oluşuyor. Her karakter, kendine has konseptlere sahip, ancak bölüm tasarımları bazen yeteri kadar çeşitlendirilmemiş. Genelde aynı şekil yerlerden geçip aynı tarz mekanları görüyoruz. Bu tedüzelikle ilgili olarak ayrı bir paragraf açacağız. 2099’un özel yeteneği olarak zamanı yavaşlatma göze çarpıyor. Bununla birlikte, çeşitli roket saldırıları ve bombalardan rahat kurtulma şansımız oluyor. Çevre olarak da; gayet ışıklı ve gelecekte geçtiğini gösteren bir yapıya sahip 2099’un bölümleri.

Ultimate Spider-Man’in de kendisine has farklı bir yapısı ve bölümleri var. Örneğin karşımıza ilk görevi olarak, Electro’yu yok etmek çıkıyordu. Ultimate’in ağlarının dışında, kostümüne ait ölümcül sarkaçları bulunuyor. Bunlarla birlikte, çok ölümcül kombinasyonlar gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca bir de Rage özelliği var. Bu özellikle birlikte, düşmanları öldürerek Rage barımızı dolduruyoruz. Zor durumda kaldığımızda Rage’imizi kullanıyor ve böylece daha ölümcül saldırılar yapabiliyoruz. Gayet karizmatik bir kostüme sahip olan Ultimate Spider-Man’in bölümleri de iyi aksiyon içeriyor.

Kader ağlarını ördü

Shattered Dimensions’ın oldukça zevkli ve oynanışı eğlenceli kılan özellikleri var ancak bunların hep aynı yerlerde ve aynı şekillerde kullanılması biraz suratımızı ekşitmemize neden oluyor. Genel olarak bakıldığı zaman, gayet hareketli ve eğlenceli bir oynanış hakim. Sürekli bir yerlerden zıplıyoruz ve dövüşüyoruz. Noir bölümlerindeki gizlenme teması ve düşmanları alt ederlen kullandığımız özellikler gayet güzel düşünülmüş ancak bazı yapay zeka problemleri ve tek düzelikler, eğlencenin maksimuma ulaşmasına biraz engel oluyor.

Öncelikle, bölümün boss’uyla tüm level boyunca haşır neşiriz. Bu sistem aslında iyi düşünülmüş ve devamlı aksiyon sağlıyor. Ancak, her bölümde bir boss’un 3 kere gelmesi ve her seferinde boss’ları benzer şekillerde alt etmemiz bir süre sonra monoton bir hal almaya başlıyor. Önce zayıf yaratıkları geliyor; o sırada boss bize şöyle bir gözüküyor ve gücü tükenene kadar kapışıyor. Daha sonra bizden kaçıyor ve bir süre onu kovalıyoruz. Bu arada hafif ve orta güçteki yaratıklar bir arada geliyorlar. Bir alanda tekrar bize gözüküyor ve burada da alt ettikten sonra son kısma doğru ilerliyoruz. Bazı alanlara geldiğimizde, etrafta bulunan tüm düşmanları temizlemek icap ediyor. Yine de, boss’ları öldürmek için izlediğimiz yollar fena değil ve hem boss’un hem de çevresel etmenlerin özelliklerini kullanmamızı gerektiren kısımlar var.

İlginç olaylar silsilesi

Amazing’in ilk bölümünde şöyle bir kısımla karşılaştım; bir yandan düşmanları öldürmeye çalışırken, sniper benim peşimdeydi ve bir yandan da onun dürbününden kaçmaya çalışıyorduk. Düşmanları temizledikten sonra, sniper’ın bizim için ağaç devirmesini ve yol yaratmasını sağlamamız gerekiyordu. Bu gibi kısımlar, Shattered Dimensions’ı ayakta tutan keyifli yanlar. En son boss savaşlarının belirli bir bölümünden sonra, kamera birinci şahıs görünümüne geçiyor ve yumruklar konuşmaya başlıyor. Bir yandan da, düşmanların saldırılarından zamanlamalı olarak kaçmamız gerekiyor. Yine güzel düşünülmüş, ama bir yerden sonra hep aynı şekilde seyreden bir özellik.


Yine tekrar tekrar yapmak zorunda bırakıldığınız durumlardan biri de, insanları kurtarmak. Mesela, Ultimate’le oynarken bir elektrik santralindesiniz ve burada ilerlemek için bir kısımda işçileri kurtarmalı, sonra da onları korumalısınız. Daha sonra bunun aynısını, Amazing ile maden bölümünde de kapıyorsunuz. Noir ile oynarken de, önce çevredeki düşmanları temizleyip, daha sonra rehineleri gereken yerlere götürmeniz gereken kısımlar var. İlk başlarda bir sorun yokken, hep aynı senaryoya karşılaşmak güzel olmuyor. Güzel düşünülmüş bir bölüm de, 2099’la oynarken karşıma çıktı. Boss’u havada kovalıyorduk ve bir yandan da etrafta üzerimize gelen engellerden ve duvarlardan kaçıyorduk. Yalnız, Spider-Man’in hızına bazen yetişmek zor oluyor. Şöyle ki, çok hızlı hareket etmesi zaman zaman göz yorucu oluyor ve kameranın oraya buraya hızlıca gidip gelmesine sebep oluyor.

Yine de bir klasik

Genel olarak baktığımız zaman, Spider-Man Shattered Dimensions, kesinlikle başında eğlenceli vakit geçirilebilecek bir yapım. Özellikle Spider-Man dünyasının 4 farklı şekilde ele alınması ve 4 farklı karakteri kontrol edebiliyor olmamız çok güzel. Ancak, keşke bir yerden sonra kendini tekrar etmeseydi demeden de edemiyor insan. Yine de, zaman zaman karşılaşabileceğimiz değişik sahneler ve ara videolar için bile oynanır diye düşünüyorum. Özellikle Spider-Man severler için alıp oynamakta zaten bir sakınca yok, oyuncu gözüyle değerlendirildiğinde ise; tekrarlı kısımları dikkate alınmadığında alıp keyifli zaman geçirilebilecek bir yapım.



Sistem Gereksinimleri
Sis. Bilgisi:

* Operating system Windows 7/XP/Vista;
* Intel Pentium IV processor with a clock speed of 2.4 GHz / AMD 3500 +;
* 2 GB of RAM;
* Video Card NVIDIA GeForce 8800/ATI Radeon X1900;
* Sound card compatible with Direct X;
* DirectX 9;
* Keyboard and mouse.


Resimli Kurulumu


Görüntüler
Oyun Resimleri:











Video


Sürüm Adı : Spiderman Shattered Dimensions-RELOADED
Crack : Mevcut

Dil : İngilizce

Dosya Türü : Sanal Sürücü (.iso)

Açabilmeniz için önerdiğimiz program : Alcohol %120 veya Daemon Tools
(Daemon Tools Lite programını indirmek ve resimli kurulumuna bakmak için TIKLAYIN!!!)
Part Sayısı: Tek Link ve 2
Boyut:
7.2 GB



Turbobit Linkleri
Linkleri Açmak/Kapatmak İçin Tıklayın:
Eklenmiş Dosya
Dosya tipi: rar Spider-Man Shattered Dimensions [RELOADED] Torrent indir.rar (40,6 KB (Kilobyte), 957x kez indirilmiştir)

Konu Tony Montana tarafından (04-11-2012 Saat 07:45 PM ) değiştirilmiştir..
Captain Jack isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-28-2010, 01:46 AM   #2
Uzaklaştırıldı
ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 10
Konular: 1
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: ahmet is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Spiderman Shattered Dimensions Full indir - Pc - Full Download - Oyun indir - Yükle

yoğun bir çalışma var bu sitede az evvele kadarda bı oyun yoktu
burda paylaşım için saol ram 1gb yoksa bende bu oyunu ındırırdım

Konu ahmet tarafından (11-28-2010 Saat 01:48 AM ) değiştirilmiştir..
ahmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-28-2010, 02:04 AM   #3
lennoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 12
Konular: 0
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: lennoX is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Spiderman Shattered Dimensions Full indir - Pc - Full Download - Oyun indir - Yükle

linkler ne zaman hazır olur yani load.to linkleri
lennoX isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-28-2010, 02:04 AM   #4
enterasanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 687
Konular: 247
Alınan Beğeni: 0
Şehir: Adıyaman
Tecrübe Puanı: 10
Rep Puanı: 22
Rep Derecesi: enterasanbiri is on a distinguished road

Standart Cevap: Spiderman Shattered Dimensions Full indir - Pc - Full Download - Oyun indir - Yükle

Alıntı:
ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yoğun bir çalışma var bu sitede az evvele kadarda bı oyun yoktu
burda paylaşım için saol ram 1gb yoksa bende bu oyunu ındırırdım
nasıl olur her gün iki -üç tane oyun upload ediliyor admin tarafından .. diğer üyeler de uploadlarına devam ediyor.

1gb ramlede oynayabilirsin. biraz düşük konfigürasyon ile.
enterasanbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-28-2010, 02:11 AM   #5
O-P Admin
Captain Jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 4,222
Konular: 2694
Alınan Beğeni: 141
Şehir: İstanbul
Tecrübe Puanı: 12
Rep Puanı: 85
Rep Derecesi: Captain Jack will become famous soon enough

Standart Cevap: Spiderman Shattered Dimensions Full indir - Pc - Full Download - Oyun indir - Yükle

Alıntı:
lennoX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
linkler ne zaman hazır olur yani load.to linkleri
akşama hazır olur aksilik olmazsa
Captain Jack isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-28-2010, 02:33 AM   #6
Uzaklaştırıldı
ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 10
Konular: 1
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: ahmet is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Spiderman Shattered Dimensions Full indir - Pc - Full Download - Oyun indir - Yükle

iyi ozaman 1gb ram ilen oynabılırsek ındırırız. şuan ındırımde başka oyun var akabinde bunu ındırırım .inşaallah 1gb ram ılen sıkıntı olmaz.
ahmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-28-2010, 07:45 AM   #7
55WanDeT55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 120
Konular: 7
Alınan Beğeni: 0
Şehir: Samsun
Tecrübe Puanı: 10
Rep Puanı: 5
Rep Derecesi: 55WanDeT55 is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Spiderman Shattered Dimensions Full indir - Pc - Full Download - Oyun indir - Yükle

emege saygı load.to indircem beklicez artık akşmaları jwdowlader yogun olmuyor bikiersin 1gb cıktı
55WanDeT55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-28-2010, 09:56 AM   #8
Uzaklaştırıldı
tomthejeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 59
Konular: 0
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: tomthejeer is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Spiderman Shattered Dimensions Full indir - Pc - Full Download - Oyun indir - Yükle

admin yeni çıkan bir oyun demi??
grafikler berbatta hiç yeniye benzemiyor
tomthejeer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-28-2010, 11:45 AM   #9
RolanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 157
Konular: 3
Alınan Beğeni: 0
Şehir: Adana
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: RolanD is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Spiderman Shattered Dimensions Full indir - Pc - Full Download - Oyun indir - Yükle

eline sağlık, pc sürümünden umudu kesmiştim, çıktığı iyi oldu
RolanD isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-28-2010, 12:23 PM   #10
superficial - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 76
Konular: 0
Alınan Beğeni: 0
Şehir:
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: superficial is an unknown quantity at this point

Standart Cevap: Spiderman Shattered Dimensions Full indir - Pc - Full Download - Oyun indir - Yükle

sonunda pc'ye çımış.teşekkürler
__________________
*AMD Phenom II X6 1055T 2.8GHz / 3.3GHz Turbo Core *GIGABYTE 890GPA-UD3H AMD 890GX+SB850 AM3 DDR3 1866(O/C) Anakart * SAPPHIRE HD5850 TOXIC (oc)870-4800 mhz*OCZ4GB (2*2GB) Platinum DDR3 1600MHz *3.5" 1Tb Caviar Black SATA 3.0 64MB Harddisk *XIGMATEK UTGARD 80PLUS 700W KASA *LG 24" W2486L-PF GENİŞ EKRAN full HD LED MONİTÖR *A4 TECH X7 KABLOLU GAMER KLAVYE *A4 TECHXL-740K OSCAR LASER GAMING MOUSE *4 ADET 12 CM 1 ADET 14 CM 1 ADET 20 CM XIGMATEK LEDLİ KASAFANI *AKASA NERO İŞLEMCİ SOĞUTUCU


superficial isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Etiketler
spider-man shattered dimensions full indir, spider-man shattered dimensions fulloyun, spider-man shattered dimensions indir, spider-man shattered dimensions indir gezginler, spider-man shattered dimensions indir tek link, spider-man shattered dimensions kurulum


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama
Stil



WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:24 AM.


Bağlantılar Yasal Uyarı

Site Menüsü: Aksiyon Oyunları | Macera Oyunları | RPG/RYO Oyunları | Yarış Oyunları | Spor Oyunları | Dövüş Oyunları | Simulasyon Oyunları | Strateji Oyunları | Oyun Crackleri | Oyun Update ve Patchleri | Resimli Oyun Kurulumları | Program İndir | Oyun İndir | Full Oyun İndir |

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemizde yayımlanan oyunların tamamı tanıtım amaçlıdır. Beğendiğiniz oyunları orjinal satın alarak destek vermeniz gerekmektedir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, mail adresinden bize ulaşabilirler.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
Oyun Pazarı ©2007 - 20142 Bazı Hakları Saklıdır.