Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-05-2010, 05:55 PM   #1
Captain Jack
O-P Admin
Captain Jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesajlar: 4,222
Konular: 2694
Alınan Beğeni: 141
Şehir: İstanbul
Tecrübe Puanı: 12
Rep Puanı: 85
Rep Derecesi: Captain Jack will become famous soon enough

Standart Uymanız gereken imza kuralları

Forumumuzda düzeni sağlamak amaçlı aşağıda belirtilen imza kurallarının dışına çıkmayınız. Bu kurallar çerçevesinde kural dışı imzaya sahip üyelerimizin imzaları iptal edilir. Israrla kural dışı imza koyan üyelerimize uyarı ve uzaklaştırma verilir.

YAZI BOYUTU VE SATIR

İmza koyacak üyelerimiz yazı boyutunun "2" olması durumunda en fazla "7" satır yazı ekleyebilirler. Bunun yanında yazı boyutunu büyük kullanmak isteyen üyelerimiz aşağıdaki belirtilen seçeneklerin birini kullanarak değişik yazı boyutlarını kullanabilirler.

1- Yazı boyutu "3" ise > En fazla satır "5"
2- Yazı boyutu "4" ise > En fazla satır "3"
3- Yazı Boyutu "5" ise > En fazla satır "1"

Buların dışında farklı yazı boyutlarını kullanmak kural dışı imza sayılır. Yazı boyutunu daha küçük "1" olarak kullanmak isteyenler gene en fazla "7" satırı geçmeyecek şekilde imza ekleyebilirler.

İMZAYA LİNK VE RESİM EKLEMEK

Üyelerimizin imzalarında kullanmak istedikleri resimlerinde resim boyutunun 1 adet 150x150px ölçülerini geçemeyecek şekilde kullanabilirler. Bu boyutlar geçen resimli imzalar kural dışı imza sayılır ve üye imzası iptal edilir.

İmzalarına link eklemek isteyen üyelerimiz ekledikleri linklerin reklam içerikli olmamasına dikkat etmeli. Reklam içerik taşıyan imzalar kural dışı imza sayılır ve iptal edilir.

Şimdilik imza kullanacak üyelerimize uygulanan imza kuralları bu şekildedir. Kurallar düzenli bir forum olması içindir. Kurallara uyduğunuz için teşekkür ederiz.

Oyun-Pazarı
Captain Jack isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla