Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-18-2017, 06:40 PM   #1
vbasic2
vbasic2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 7
Alınan Beğeni: 0
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi: vbasic2 is an unknown quantity at this point

Standart [PS4] Far Cry 4 DEMO

Öncelikle incelemeye hikayesinden girelim. Pek çoklarına klasik bir hikaye üzerine durulmuş gibi gelebilir ama bir diktatörün yönetmekte olduğu ülkede gelişen olayların oldukça yetenekli işlendiğini düşünüyorum. Çok ayrıntı vermeden değinirsek vefat eden annemizin son isteği üzerine küllerini doğduğu yere (khyrat) dökmek üzere yola çıkıyoruz. Yolla yönetimi elinde tutan askerlerin otobüse saldırmasıyla aksiyon başlıyor. Burda diktatör lideri görüyoruz ve şahsen daha bu ilk karşılaşmada karakteri çok beğendim. Askere yaptığı “shot – stop” arasındaki farkı anlattığı kısım beni benden aldı. Sonra evinde yemek yerken yanımızdaki karakterin help çağrısıy ile ilgili yaptığı alaycı yaklaşım ikinci etkili darbe oluyor. Böylece karakterin ne kadar acımasız ve bu acımasızlığından zevk alan biri olduğunu çözmüş oluyoruz. Derken dışarıda bir çatışma çıkıyor ve bu fırsattan istifade kaleden çıkıyoruz.

Çıkışda sabal ile karşılaşıyoruz ilk direnişçi lider ile ve yerleşkeye vardığımızda orada da amita ile karşılaşıyoruz. Sonra hikaye mevcut lidere karşı baş kaldıran çeşitli prosedürler ile ilerliyor. Zaman zaman amita ve sabal arasında tercihler yapıyoruz. Görev dağılımıda bu yolla ilerliyor. Amita savaşçı, sabal gelenekselci biri burda sizin kendinizin hangisine meylettiğine bağlı. Oyunun birkaç farklı sonu mevcut buradaki ayrıntıı artık oynayanlara bırakıyorum.

DEMO'YU İNDİR - Torrent
vbasic2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla